פוחד לגשת לבחורות? זה מה שאתה חייב להכיר

איך להתחיל עם בחורה

המאמר באדיבות https://www.rcommunication.co.il

כמעט כל גבר בתחילת דרכו, פוחד להתחיל עם בחורות וזה לא משנה איפה. נראה שישנם כמה דרכים כדי להתחיל עם בחורות באופן שיוציא מכם את הטוב ביותר מולן. אז איך עושים את זה ובעיקר, מה לא עושים.

פוחד לגשת לבחורות? זה מה שאתה חייב להכיר |

לפני כמה שנים יצא לי להתחיל עם בחרה באחת מתחנות הדלק בתל אביב. זה קרה תוך כדי תדלוק כשאני שומע אותה קוראת למפעיל כדי לעזור לה. לא היססתי ותפסתי את ידית הדלק ועזרתי לה לפתוח את פיית התדלוק.

היא כמובן התרשמה מאוד ולא הייתי צריך לומר לה כלום, כדי שהיא תועיל בטובה לתת לי את מספר הטלפון שלה. זו סיטואציה שלמילים יש פחות משמעות מאשר מעשים אך כשזה כן מגיע למילים, מה כדאי שתעשו?

באיזה משפטים להשתמש כדי להתחיל עם בחורות? 

אם תשאלו כל אחד שהתחיל פעם עם בחורה, איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר ואיזה משפטים אפשר או אי אפשר לומר לה, חלקם יגידו לכם ש"או שיש לכם את זה או שאין לכם את זה". אני חושב שזה לא ממש כך.

ברוב המקרים, אם תוציאו את המשפט המתוחכם שלכם החוצה בזמן ובמקום המתאים, זה בהחלט יכול להשפיע מאוד על הבחורה.

איך לא להתחיל עם בחורות 

יש יותר מה ללמוד בכל מה שקשור ב"איך להתחיל איתה" מאשר "איך לא להתחיל איתה". משפטים כמו: "הי חמודה, באה לפה הרבה?", כנראה שפחות ירשימו את הבחורות של 2020, אך תמיד שווה לנסות גם אותם. לכו תדעו, אלי נפלתם על הבחורה העתיקה ההיא, שגם זה עושה לה את זה.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

עד כמה חשוב לבצע בדיקת אל הרס

בעזרת בדיקות אל הרס ניתן לבצע איתור של נזילות ולעשות תיקונים  מבלי לגרום לשום נזק. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שכוללת שימוש במצלמה זעירה ושרוול שמוכנס לתוך

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor