6 סיבות לטוס לדובאי

היא עיר באיחוד האמירויות הערביות. זוהי בירת דובאי ואחת משבע האמירויות המרכיבות את המדינה. דובאי ממוקמת על חוף המפרץ הפרסי, בנקודה הצרה ביותר שלו, בין שני חצאי האיים המשתרעים לתוכה מכיוונים מנוגדים: בורג' ח'ליפה ומגדלי האמירויות.

דובאי תוארה כ"מטרופולין קוסמופוליטית" על ידי CNN, שגם מפרטת אותה כאחת מ"הערים הכי ראויות למגורים בעולם". העיר דורגה כאחת מהערים הכי ראויות למגורים בעולם על ידי CNN Travel וגם כ"מקום הטוב ביותר לחיות בו" בשנת 2016 על ידי Condé Nast Traveller.

כל הסיבות לטופס לחופשה בדובאי:

  • ניתן לקבל מבט מלא על כל העיר מהגובה – יש בניינים גבוהים רבים מהם תוכלו לתצפת על העיר כולה. ליהנות ממחזות מרהיבים ולצלם תמונות מדהימות. כמו כן תוכלו ללכת על גשר באורך 93 מטרים עם אזור זכוכית בגודל 25 מ"ר שמחבר בין שני בניינים.
  • אינספור אטרקציות לכולם: רווקים, זוגות, לכל המשפחה.
  • העיר מודרנית מאוד ומשתנה כל הזמן – גם אם תגיעו לבקר בה כמה פעמים לא תספיק לעשות כל מה שיש בה וליהנות מהשינויים השונים בעיר.
  • רמת חיים גבוהה – רוצים ליהנות מחופשה של מלכים? להרגיש עשירים לתקופה מסוימת? או סתם ליהנות ממה שיש לחיים הטובים להציע לכם? בדובאי תוכלו לשכור את השימוש ברכבי יוקרה, לבקר במלונות יוקרה במחירים סבירים, לאכול אוכל טוב ועוד.
  • נופים עוצרי נשימה – לצד האווירה האורבנית בעיר תוכלו לצאת למדבריות מהגדולות בעולם ולפגוש את הטבע בגודל טבעי ובמלוא עוצמתו. לעשות טיול טרקטורונים, ג'יפים או גמלים במדבריות של דובאי ועוד.
  • חופי ים מהיפים ביותר בעולם – חוף ג'ומרייה ואחרים יספקו לכם חוויה מדהימה ומהנה במיוחד שככל הנראה תיכנס לרשימת החופים היפים ביותר שהייתם ותהיו בהם במהלך חייכם. למידע נוסף בנושא חופשה בדובאי