על פי מה מתבסס מחירו של שיש

עברתם כבר לא מעט שלבים בשיפוץ שאתם עושים במטבח או בחדר הרחצה? עכשיו הגיע הזמן לבחור את השיש המתאים לכם ביותר? אם כך, אתם בוודאי מתלבטים. העניין הוא שיש לא רק אפשרויות רבות בתחום הזה, אלא גם שלכל אחת יש מחיר שיש אחר. אם אתם תוהים, כמו הרבה אנשים אחרים, מה יכול להשפיע על מחיר השיש, כדאי שתדעו שיש לא מעט גורמים שיכולים להיות משפיעים. למשל: לאיזו מטרה השיש מיועד ואיפה צריך להתקין אותו? האם מדובר על משטח העבודה שלכם למטבח או שאתם רוצים רק חתיכה קטנה של שיש לחדר הרחצה המשופץ שלכם? 

 

באיזה סוג של שיש תבחרו? 

 

עוד נתון שתמיד ישפיע על השאלה כמה יעלה השיש שלכם, זו כמובן השאלה באיזה שיש אתם בוחרים. יש אפשרות לבחור, למשל, בשיש גרניט, אבן קיסר או כל שיש אחר. חשוב להבין שלכל שיש יש מחירים אחרים וטבעי שהמחיר ישתנה בהתאם לשאלה עד כמה המוצר שאתם קונים איכותי, טבעי או מיוצר. האם אתם רוצים אותו בצבע מיוחד שקשה להשיג? או שאתם בוחרים את האופציה הכי בנאלית שיש? כל הגורמים האלה תמיד ישפיעו על המחיר ולכן חשוב שתהיו מודעים להם. 


מחפשים חברת שיש? דברו איתי >>>

 

התקנת השיש 

 

לבסוף, כמובן שגם הגודל והשטח ישפיעו על מחיר השיש. זה ברור שאם אתם רוצים משטח שיש גדול במיוחד למטבח, הוא יעלה לכם הרבה יותר מאשר שיש קטן מידות. מעבר לכל אלה, יש לקחת בחשבון את העובדה שאתם צריכים גם להזמין שירותי התקנה, כי שיש זה לא משהו אפשר להתקין לבד. לכן חשוב לבדוק לעומק את הנתונים, לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור את ההצעה שנראית לכם הכי טובה ומשתלמת.