חוששים לנקב את אוזני התינוקת שלכם? לא עוד.

חוששים לנקב את אוזני התינוקת שלכם? לא עוד.

כבר עשיתם לה עגילים? שאלה חשובה לכל אימא גאה שחובקת בת בזרועותיה. כן, התינוקת נולדה וכבר מלאו לה מספר חודשים. והנה את כבר רוצה להגשים את החלום שלך ולנקב את אוזניה ולענוד לה זוג עגילים מחמיא. כן, מלבד לתוספת החן שהעגילים נותנים לפניה התינוקיות והמלאכיות יש בכך גם היבט של טיפוח והשקעה מצדכם, ההורים.

חוששים לנקב את האוזן – – –

אמנם מחד אנחנו רוצים לנקב את האוזניים ולענוד לה את העגילים המיוחלים. אבל מאידך החשש בהחלט מנקר. האם זה נכון לעשות את הפעולה הזו? ככלות הכול מדובר על צעד שיש לו השלכה של ממש על גופה של הפעוטה. האם היא רוצה בכך? לו יכולנו לשוחח אתה, האם היא הייתה מסכימה לחוש את רגע הכאב ולהשלים עם חור קבוע שיופיע באוזניה לאורך שנים?

לבצע את החור בלי כאבים

אמנם בעבר היו שיטות כואבות לשם ביצוע החורים באוזניים. אבל היום? גם כאן יש חידושים והתפתחויות. הטכנולוגיה שדוהרת קדימה מציעה מענה גם עבור ניקוב חורים באוזניים לתינוקות. השיטות העכשוויות שונות משמעותיות ממה שאנחנו הכרנו בעבר. לכן אם לכם זכורה החוויה ככואבת, כלא נעימה ואולי אף כמסובכת. כדאי לכם לברר על השיטות העכשוויות. הללו מאפשרות לכם לנקב את אזני התינוקת שלכם ללא כל חשש. ניקוב חורים באוזניים בשיטה הקלה והבטוחה.

לבצע את הניקוב עם עגיל מתאים

שימו לב שכדי להיות בטוחים שניקוב האוזן של התינוקת שלכם מתבצע באופן הטוב והבטוח ביותר, עליכם לבחור שיטת ניקוב מומלצת כמו של חברת ולורו. כמו כן יש להתייחס לעגילים באמצעותם מבצעים את הניקוב. המיומנות של המנקב, חומר האלחוש והסטריליזציה משפיעים משמעותית על התהליך ומאפשרים לכם להיות בטוחים כי הניקוב של אוזנה של התינוקת האהובה שלכם יסתיים באופן הטוב ביותר. כן, ניקוב חורים באוזניים זו פעולה פשוטה ולא מסוכנת שניתן לבצע אותה בתינוקות רכות. האוזן הרכה שלהן מגיבה יפה לפעולת הניקוב, כך שהיא אינה מכאיבה להם ביותר ולא גורמת להם לסיבוכים מיותרים. נקבו את האוזניים של התינוקת וענדו לה עגילים מתוקים!

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

עד כמה חשוב לבצע בדיקת אל הרס

בעזרת בדיקות אל הרס ניתן לבצע איתור של נזילות ולעשות תיקונים  מבלי לגרום לשום נזק. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שכוללת שימוש במצלמה זעירה ושרוול שמוכנס לתוך

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor