מייבש כביסה – המדריך המלא לרוכש אונליין

רוצים לקנות מייבש כביסה בצורה חכמה, ומתוך הבנה של מה שאתם קונים? המאמר הזה יעשה לכם סדר, שכן אנו מתכוונים לפרט על כל הדברים שעליכם לבדוק לפני שאתם בוחרים במייבש כזה או אחר. בדיקה של כל הפרמטרים הללו במבחר מייבשי כביסה תעזור לכם לבצע רכישה חכמה ולהיות מרוצים.

  • דירוג אנרגטי – הדירוג האנרגטי של כל מייבש נע יכול להיות A+++ לכל היותר. ככל שהדירוג גבוה יותר, כך הוא יהיה חסכוני יותר. לרוב המחיר של מייבשים עם דירוג אנרגטי גבוה יהיה יקר יותר, אך אם מביאים בחשבון את החיסכון בטווח הארוך, מגלים כי זוהי בחירה משתלמת.
  • קיבולת – משפחה קטנה יכולה להסתפק בקיבולת של 6 ק"ג בלבד (אם אלו מכונות כביסה או מייבשים), ואילו משפחה גדולה צריכה לחפש מייבשים עם קיבולת של 9-10 ק"ג. כך תמנעו ממצב שבו אתם צריכים לעשות יותר מידי מחזורי כביסה כדי לכבס את כל הבגדים של המשפחה.
  • מייבש עם משאבת חום – כיום כל מייבש איכותי שנמכר בחנויות יגיע עם משאבת חום, לעומת המייבשים הזולים יותר שמגיעים עם צינור פליטה בלבד. משאבות החום נחשבות להרבה יותר חסכוניות בחשמל וניתן להתקין מייבשים עם המשאבות הללו בכל אזור בבית בשל הפעילות השקטה.
  • רעש המייבש – כמובן שיהיה כדאי לכם לבדוק האם המייבש בו אתם בוחרים יותר מידי רועש והיכן בדיוק תוכלו למקם אותו. מידת הרעש תהיה תלויה באופן ישיר במייבש שתבחרו, כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.
  • תוכניות ייבוש – אל תשכחו לבדוק אילו תוכניות ייבוש מגיעות עם מייבש הכביסה. באופן טבעי אם תהיו מוכנים לשלם על המייבשים היקרים יותר, תוכלו לקבל תמורה הרבה יותר טובה בעבור הכסף שלכם ולעשות שימוש במגוון רחב של תוכניות.