קשיי נשימה 5 דרכים טבעיות להתגבר על כך

אנשים רבים סובלים מקשיי נשימה ומחפשים דרכים טבעיות להתגבר עליהם.

במאמר זה אספנו עבורכם מספר טיפים בנושא.

אז כיצד ניתן להתגבר על קשיי נשימה בצורה טבעית?

  1. נשימות עמוקות – כאשר אדם סובל מקשיי נשימה, פעמים רבות התופעה הזאת נגרמת פשוט מעצם כך שהאדם אינו יודע לנשום כהלכה, או שלאורך השנים הוא פיתח דפוסי נשימה לא סדירים בעקבות מחלה כזאת או אחרת. נשימות עמוקות יכולות לעזור לאדם לשקם את היכולת הזאת ולקצור את היתרונות הרבים של נשימות עמוקות. לדוגמא, פעמים רבות קשיי נשימה עלולים להיווצר בעקבות מתח נפשי גבוה, וכאשר אדם נושם נשימות עמוקות, הוא מפחית את הלחץ שהוא חווה וכתוצאה מכך את הסיכויים לסבול מקשיי נשימה.
  2. מציאת תנוחה נוחה – כאשר אתם יושבים או שוכבים בתנוחה נוחה לכם, הרבה יותר קל לכם להירגע וכתוצאה מכך לנשום בצורה הרבה יותר קלה ונעימה. אתם יכולים להישען על קיר, להישען על הידיים על השולחן או לשכב בזמן שהראש והברכיים נתמכים בידי כריות.
  3. אכילת ג'ינג'ר טרי – צריכה של ג'ינג'ר טרי, בין אם באכילה ובין אם כחלק ממשקה חם, יכולה לעזור לכם להפחית קשיי נשימה אשר נובעים מזיהום בדרכי הנשימה. ג'ינג'ר נמצא כיעיל במאבק בוירוסים בדרכי הנשימה, אשר עלולים לגרום לקשיי נשימה.
  4. זיהוי טריגרים – חשוב שתלמדו לזהות את המצבים וההקשרים המסוימים אשר בהם אתם חווים קשיי נשימה, מפני שפעמים רבות מדובר על מקומות או סיטואציות שבהם אתם חווים לחץ נפשי גבוה מהרגיל, אשר עלול לתרום להתפתחות של קשיי נשימה ברמות כאלה או אחרות.
  5. תשבו קרוב למאוורר – פעמים רבות מאוורר עשוי לעזור לאנשים עם קשיי נשימה ולהרגיע אותם.

אולי יעניין אותך גם לדעת על טיפול בדום נשימה בשינה