איך בוחרים פליז לגברים שיחזיק לשנים?

נמאס לכם בכל שנה מחדש לקנות פליז לחורף שלא יחזיק עד השנה הבאה? רוצים לקנות פליז איכותי ומחמם שישאיר אותכם חמים עוד שנים קדימה? על מנת לבחור פליז איכותי שיעשה עבודתו נאמנה, תצטרכו לדעת על מה כדאי לשים דגש ואילו משתנים הם אלה אשר בסוף מכריעים בנושא האיכות.

אז איך בוחרים פליז לגברים איכותי, מחמם והכי חשוב – אחד כזה שהוא כאן להישאר.

כמה משתנים שחשוב לדעת לפני הרכישה

ישנם כמה משתנים חשובים אשר הם בעצם אחראיים על איכות הפליז, על עמידותו וכמובן על היכולת שלו לחמם ולשמר חום.

  1. רמת צפיפות הבד – רמת צפיפות הבד היא האחראית בעצם על מסוגלות מעיל הפליז לשמור על חום ולחמם. שימו לב שצפיפות הבד תהיה 300 גרם למטר לפחות.
  2. סוג הבד – סוג הבד הנדרש ישתנה על פי הצרכים האישיים שלכם. התייעצו עם המוכר או מישהו שמבין והבינו אם אתם מחפשים פליז שידע לבודד את הגוף מהקור או שמא מחפשים פליז שיגן עליכם גם מרוחות חזקות. לכל מטרה ישנם תוספים שונים, סוגי בד שונים ועוד.
  3. נוחות – כיסים וסגירה נוחה ואיכותית הם בגדר חובה. מעבר לחום ולאיכות, ישנה חשיבות רבה מאוד לכמות וגודל הכיסים. ולרוכסנים איכותיים שיישארו תקינים לאורך זמן.
  4. עיצוב – אחרי שמצאתם כמה מעילים לגברים העונים על דרישותיכם, אל תתפשרו על עיצובם ועל איך שהם יושבים על הגוף. מעבר לחום, אתם צריכים להרגיש איתם הכי בנוח וגם הכי סטייל שיש.
  5. מחיר – מעילי פליז עלולים להגיע גם למחירים גבוהים מאוד. תמיד עדיף להגדיר סכום מראש וכמובן לבצע סקר שוק על מנת להשוות מחירים ולבסוף לבצע את העסקה המשתלמת ביותר.