איך בוחרים עורך דין מסחרי?

זקוקים לשירות מקצועי של עורך דין מסחרי? אתם בוודאי מתלבטים בשאלה איך לבחור אותו בצורה מיטבית. נסביר על כמה כללי מפתח לבחירה מושכלת ומתאימה. 

עורך דין מסחרי עם הבנה בתחום שבו אתם פועלים 

כמעט מובן מאליו לומר כי עורך דין מסחרי צריך להיות בעל ידע והבנה עמוקים בתחום דיני המסחר והחוזים. אולם, על מנת לבחור את עורך הדין המסחרי שיתאם לצרכיכם שימו לב שאתם נעזרים במי שיש לו הבנה עמוקה בתחום שבו אתם פועלים. 

ניסיון עשיר בייצוג בבית משפט 

במידה והוגשה נגדכם תובענה ייצוגית, עליכם לבחור עורך דין מסחרי שיש לו ניסיון עשיר בייצוג בבית משפט וליטיגציה. בחרו משרד המומחה בתובענות ייצוגיות ותביעות נגזרות, שיוכל להציג את טיעוניכם בצורה הנאותה ונכונה. 

לפי לפנות לקידום עסקאות נדל"ן מורכבות 

אם אתם יזמים או קבלנים, אין די בבחירה בעורך דין מסחרי שמכיר היטב את דיני החוזים הכלליים. וודאו היטב כי מדובר בעו"ד שעוסק בליווי יזמים וקבלנים, שפועל בתחום ליווי קבוצות רכישה, ההתחדשות העירונית או פינוי בינוי ותמ"א 38, הכל לפי הצורך. עורך דין כזה בקיא בטיפול הן בחוזים, הן בייצוג במכרזים, סגירת קצוות בליווי בנקאי ועוד. 

שימו דגש על שירות ארוך טווח 

אם הקמתם או שאתם רוצים להקים תאגיד עסקי או חברה בע"מ, בחרו עורך דין מסחרי שיוכל לייצג אתכם ולטפל באינטרסים שלכם לאורך זמן. כלומר, בדקו אם עורך הדין יוכל לטפל בכל הדרוש, החל מרישום חברה או עריכת הסכמי שותפים, דרך ייצוג בהסכמים מסחריים, הפצה, ייבוא וכדומה. העדיפו עורך דין עם ניסיון עשיר בטיפול בנושאים שבין בעלי מניות שונים, התמודדות עם תביעות, התנהלות לאור חוקי התאגידים בארץ ובחו"ל. 

אולי יעניין אותך גם עו"ד תמ"א 38 בירושלים

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor