איך בוחרים ארונות לחדר האמבטיה?

ארונות אמבטיה

בבחירת ארונות לחדר אמבטיה משלבים בין הצורך הפונקציונלי לבין הרצון לנראות מרשימה אשר מתאימה לעיצוב הכללי של חדר הרחצה.

היצע נרחב של ארונות לחדר אמבטיה

בשלב הראשון מומלץ לקבל החלטה מהו הגודל הנחוץ של ארונות לחדר אמבטיה וזאת על פי הרצון לאחסון של סוגי מוצרים שונים. אם יש בדירה כמה חדרי אמבטיה, יש להתאים את גודלם של הארונות לכל אחד מהם.

המטרה היא שיהיה בתוכם די מקום לאחסון של אביזרי אמבטיה כמו מגבות הרחצה בגדלים השונים, אחסון של סבונים, טישיו ומוצרי טואלטיקה נוספים. האחסון יהיה בארוניות קטנות בתוך הארון הגדול, במגירות שטוחות או עמוקות, רחבות או צרות. כאשר מתכננים מראש את הנראות הכללית של ארונות לחדר האמבטיה מקבלים את התוצאה המוצלחת ביותר שמתאימה לצרכי הבית.

עיצובם של ארונות האמבטיה 

בשנים האחרונות נוצרה מהפכה עיצובית בחדר האמבטיה וקיימים דגמים ייחודיים ויפהפיים המתאימים לכל חדר אמבטיה. אפשר לבחור קו עיצובי קלאסי, וינטג', מודרני או כל סגנון שאהוב על בני הבית. הציפוי של ארונות האמבטיה יכול להיות מלוחות של פורמייקה בגוונים שונים, עם ידיות אשר עושות את ההבדל התהומי בנראותם של הארונות.

אפשר להזמין ארונות אמבטיה שהשיש ושהכיור יהיו יחידה אחת, או לחלופין שיש ומעליו כיור מונח אשר קיים בשלל גדלים, מרקמים וצבעים.

גודלם של ארונות האמבטיה 

אפשר לייצר ארונות אמבטיה בכל גודל רצוי. המגמה היא שיהיו תלויים או מורכבים מעל הרצפה כדי שאם תהיה חלילה הצפה של מים, הארונות לא ייפגעו והדבר גם נוח מאד בתחזוקה השוטפת. 

אפשר להזמין גם ארוניות נפרדות שהן גבוהות יותר ומשמשות גם הן לאחסון מוצרים שונים כמו תכשירי קוסמטיקה, תרופות ועוד ולצידם מתקינים מראה מעל הארון.

 

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor