רעיונות למסעדות עם קונספט

מסעדות הפכו לאבן שואבת בגלל סיבות שונות. החיבה לאוכל טוב וההנאה מחברה מביאים פנימה את כל סוגי האוכלוסייה, משפחות, חברים, עמיתים לעבודה, אנשי עסקים. על מנת להלביש את המסעדה שלכם עם זהות אישית, כדאי לבחור ריהוט למסעדות ואלמנטים נוספים, על בסיס קונספט ברור. מתן זהות למסעדה נחשב למהלך שיווקי ומיתוגי ברור, שיוצר חיבור אישי ורגשי עם הלקוחות. 

קונספט "הבית של אימא" 

מי לא אוהב להרגיש מפעם לפעם כמו בילדות, עם האוכל של הבית, של אימא או סבתא. אם הרעיון הזה מדבר אל ליבכם ואתם סבורים כי לקוחות רבים מחפשים את זה, תוכלו לבחור ריהוט למסעדות, שטיחים, ווילונות, גופי תאורה וכל היתר, עם מגע של בית. ריחות הבישולים הביתיים יעשו את כל השאר. 

קונספט פונקציונלי מודרני 

עיצוב סגנוני מסוג אחר לוקח את הפונקציונליות והמודרניות ומכניס אותם פנימה. כאן, בוחרים ריהוט למסעדות שמשדר תכליתיות. במקום גופי תאורה עתיקים ביתיים, מכניסים תאורה שקועה מודרנית והרבה מראות מסביב. 

קונספט פיוזן 

היתוך בין סגנונות שונים ושילוב בין טעמים ומנות מגוונות הולך מאוד חזק בהרבה בתי אוכל ומסעדות. אם קונספט מסוג זה מדבר אליכם, תוכלו לעצב את המסעדה עם חיבורים מאוד מעניינים. חלק מהשולחנות, למשל, יהיו בסגנון מסעדה ביתית ואילו אחרים יעוצבו באופן מודרני נקי. באזור אחד של המסעדה גופי התאורה יציעו אור רך ונעים ואילו באזור אחר האור יהיה לבן בוהק, כמעט סטרילי. 

עיצוב אלגנטי יוקרתי 

במידה ומדובר במסעדה יוקרתית, הרי שכל פרט ופרט יצטרך להיות מושקע ומחושב במיוחד. החל ברמת המנורה הבודדת, דרך חיפויי הקירות מהעץ המלא וכלה בשולחנות או בכיסאות הבר, הכל יהיה מהטופ שבטופ. לרוב, הדבר ייעשה בשיתוף מעצב פנים בכיר.  למידע נוסף בנושא רהיטים למוסדות