שימושים עיקריים לספריי צבע אלומיניום

המאמר באדיבות גוון בצבע

חושבים שאתם יודעים הכל על צביעה? שימו לב לעובדה הבאה – צביעה באמצעות מברשת או על ידי רולר זו לא השיטה היחידה האפשרית כיום. ניתן להיעזר בטכניקת ההתזה, על ידי צבעים מיוחדים בספריי. הפעם נתמקד בספרי מיוחד שנקרא ספריי צבע אלומיניום. והעובדה המפתיעה הבאה שכדאי להכיר היא שזה ממש לא צבע שנועד לצבוע אך ורק משטחי אלומיניום. ניתן להשתמש בו לצביעת מגוון רחב של חומרים, עם יתרונות מובהקים. 

מה כל כך מיוחד בספרי זה 

אחד הדברים החשובים ביותר בצבעי איכות, זה היכולת שלהם לתפוס אחיזה במשטח, מבלי להתקלף לאורך זמן. מה שמאוד מיוחד באותו ספריי צבע אלומיניום שבו אנו עוסקים, זה שהוא מאוד חזק, עמיד ו"נתפס" היטב במגוון חומרים שונים. הספריי עצמו עשוי ממרכיבים משולבים, כגון חומרי שרף, פיגמנטים וכמובן רסיסי אלומיניום (שמקנים לו את שמו). הוא מתאים ליצירת גימור בסגנון מתכתי או מבריק. במידת הצורך ניתן להשתמש בספרי שהוסיפו לו פיגמנטים של צבע, כך שניתן למעשה לבחור כמעט כל גוון מתוך מניפת הגוונים. 

על מה אפשר לצבוע עם הספריי 

בשיטת ההתזה ניתן לכסות משטחים קטנים או גדולים, בצורה אחידה, יעילה ומהירה. זה מתאים אף לצביעה של משטחים שאינם חלקים, אך גם לכיסוי משטחים חלקים ואחידים. אפשר להשתמש בו לצביעה בסביבת חוץ אולם ספריי צבע אלומיניום יתאים גם לצביעת פנים (בתוך בית, עסק, משרד וכדומה). עם הספריי אפשר לצבוע משטחים של עץ, מגוון סוגי מתכות ועוד שלל אלמנטים אחרים. משמש לציפוי אלומיניום, צביעת משקופים, מיכלים גדולים, פרגולות, כלי תחבורה, קירות, ריהוט, גגות, תריסים. יש לציין כי לפני הצביעה יש לנקות היטב את המשטח, להסיר חלודה, קורוזיה, חומרים שמנוניים וכדומה.