פרוביוטיקה לנשים

1941688-min

הפרוביוטיקה הטובה ביותר עבור נשים, תלויה ביעדי הבריאות של האדם מכיוון שחיידקים שונים משפיעים בצורה שונה על כל אישה. במאמר זה, נביא כמה פתרונות טובים ומומלצים לפרוביוטיקה לנשים בכל גיל.

 

פרוביוטיקה לנשים

אז מה זה פרוביוטיקה? פרוביוטיקה היא מיקרואורגניזם חי שעשוי להועיל לאדם כאשר הוא נצרך בכמויות הנכונות. פרוביוטיקה מורכבת בעיקר מחיידקים, אך גם שמרים מסוימים יכולים להיות פרוביוטיים.

פרוביוטיקה חיה בכל הגוף ונפוצה במיוחד במערכת העיכול, שם היא עלולה לעכב צמיחה של מיקרואורגניזמים מזיקים. לחיידקי המעיים יש גם פונקציות רבות אחרות, כולל אספקת חומרים מזינים חיוניים.

 

סיבות לנטילת פרוביוטיקה

חוסר איזון בחיידקים קורה מכמה סיבות הכוללות:

  • מחלה כרונית
  • תופעת לוואי של נטילת אנטיביוטיקה
  • דיאטה

פרוביוטיקה משלימה את החיידקים הטבעיים המועילים בגוף, ועלולה לשפר את הבריאות. אך מחקר על יעילות הפרוביוטיקה המטפלת במחלות שונות, עדיין צריך למידה ובחינה מעמיקה יותר.

מוזמנים לקרוא כאן עוד על אבץ.

 

איך לבחור פרוביוטיקה מתאימה לנשים

כשמדובר במניעה וטיפול במצבים השכיחים יותר בקרב נשים – כולל דלקת בשד, דלקות בדרכי השתן ודלקות אחרות – אינכם צריכים להסתמך על אותו פרוביוטיקה שמישהו אחר במשפחתכם לוקח לבריאות העיכול.

  • בעת בחירת פרוביוטיקה, כדאי לזכור כמה דברים:
  • גיל (האם פרוביוטיקה היא הטובה ביותר עבור מבוגר או ילד?!)
  • בעיה בריאותית מסוימת שאתם סובלים ממנה
  • איכות המוצר וניסוחו

ספציפית לנשים, הוכח כי זנים מסוימים של לקטובצילוס, מסייעים במניעה וטיפול בווגינוזיס חיידקי ובקנדידה של הלב.

לכל זן, יתרונות בריאותיים פרוביוטיים שונים, וחשוב לבחור אחד שנחקר באותה אוכלוסיית ייחוס. לדוגמא, אישה בוגרת, עשויה שלא לראות את אותם היתרונות הבריאותיים של זן פרוביוטיקה שהוכח כי הוא משפר תוצאה בריאותית אצל תינוקות – וכך לגבי כל תרופה.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor