הסעות לאירועים – לא צריך לנסוע שיכורים

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי שירות ההסעות לאירועים. הוא לתת לכם הזדמנות ליהנות באירוע, לשתות קצת בירה ועדיין להגיע הביתה בשלום.

 

קונספט ההסעות הגיוני מאוד עבור אנשים במסיבה או בבר, שבו יש הרבה אנשים ששותים ומשתכרים. כל אחד רוצה ליהנות עם החברים , אך תמיד צריך לזכור שבסופה של המסיבה צריך גם להגיע הביתה. אז למה לא להשתמש בהסעה לאירועים? זה ייצא הרבה יותר זול מאשר להעסיק מלווה לכל אחד לכל הלילה – רק אדם אחד יידרש לעבודה הזו. נהג הסעות לרכב גדול שייקח את כולם הביתה בסיומו של האירוע.

 

בחלק מהאירועים אין אפשרויות תחבורה כלל, אבל אחרים משתמשים באוטובוסים או רכבות. לדוגמה, בלונדון, אין אפשרויות תחבורה ציבורית לאירוע ספורט גדול כמו האולימפיאדה. אז כשרוצים לתכנן אירוע לאירוע כזה, צריך למצוא דרכים להתנייד מבלי להשתמש בתחבורה ציבורית.

 

באירועים רבים יש דגש רב על תחבורה. הסיבה לכך היא שאנשים אוהבים את זה וזו דרך טובה למשוך את כולם לאירוע. אך במקרים מסוימים, לא לכל האירועים יש אותה רמה של תשתית תחבורה וזו יכולה להיות בעיה כאשר אתם מנסים לתכנן אירוע במשאבים מוגבלים. ברור שהכול חייב להילקח בחשבון.

להזמנת מיניבוס עד 20 מקומות >>>

תכנון נכון של שירותי ההסעות

 

תחבורה היא חלק מכריע בכל אירוע. יש לתכנן אותו היטב ולדאוג שזה יתבצע נכון. חלק זה דן בסוגי התחבורה השונים שניתן להשתמש בהם לאירועים.

ההסעות לאירועים עשויות להתבצע במגוון צורות בהתאם לאופי האירוע ומיקומו: 

 

  • אוטובוס גדול לכולם.

 

  • שירות של מספר רכבים קטנים בהתאם למקומות המגורים של המשתתפים.

 

  • מוניות קטנות שיחסכו את זמן האיסוף של כולם.

 

מה שתבחרו עשוי להועיל הן להשתתפות באירוע והן לבטיחות אלו שירצו לשתות באירוע ולחזור בסוף האירוע בשלום הביתה.