זר פרחים מיוחדים – איך לבחור זר פרחים מיוחד

אנחנו מאוד אוהבים פרחים, אבל צריך להודות – לא כל הפרחים נראים אותו הדבר, לא כולם מדיפים ריח ניחוח כמו שיש במבחר של חנות פרחים בחיפה אורכיד פרחים, ולא כולם באמת מיוחדים. אם אתם רוצים להפתיע אדם יקר, אהובה, או לרגש אחרים עם פרחים מיוחדים, נסביר אך לבחור זר פרחים מיוחדים, עם תוצאות יפות במיוחד. קבלו כמה הצעות. 

לפעמים הכמות עושה את ההבדל 

סוג מרשים מאוד של פרחים הינו הבחירה הקלאסית, ורד או שושנה. אולם אם מרגישים שורד זו בחירה קצת נדושה, להלן הדרך להפוך את זה למשהו אחר. לפעמים הכמות יוצרת אפקט מאוד שונה ואחר. זר פרחים מיוחדים על בסיס ורדים יתקבל בין רגע, אם תבקשו זר ענק ובו 100 פרחים ואפילו יותר. היופי והריח יהיו מסחררים ממש. 

זר מארץ רחוקה 

רעיון שונה לחלוטין עבור זר פרחים מיוחדים לוקח אתכם לארץ רחוקה. פרחי הצבעוני נחשבו לאורך שנים לסמל הולנדי ייחודי. אלה פרחים מיוחדים במינים, כך שכל זר שכולל שילוב של צבעונים עושה את העבודה. אם רוצים להפתיע מישהו עם זר ייחודי, צבעונים בניחוח הולנדי מהווים בחירה מתאימה. 

סגנון כפרי מרגש 

זרים יוקרתיים יכולים להיות מאוד סטייליסטיים, אבל לא תמיד היוקרה היא הדבר הכי מיוחד שיש. למחפשים זרי פרחים מיוחדים בעל אפקט מרגש ובלתי צפוי, קבלו רעיון – זר בסגנון כפרי. זה קצת בלתי צפוי, זה מאוד שונה מהמקובל, אבל שווה לנסות. 

שילוב פרחי משי ופרחים טבעיים 

זר מיוחד נוסף שכדאי להביא בחשבון – שילוב של פרחים טבעיים מרהיבים ביחד עם פרחי משי שובבים. מי שמקבל (או מקבלת) זר כזה מוצא את עצמו מבולבל, במובן המרגש של המילה. האם הזר הזה טבעי? האם אלה פרחים מלאכותיים? אין ספק שכך אפשר להפתיע בדרך מיוחדת. 

אולי יעניין אותך גם משלוח פרחים בנשר