מהן הדרכים היעילות ביותר לטיפול בפטריה בנרתיק?

פטרת נרתיק היא מצב הנגרם על ידי צמיחת יתר של שמרים וחיידקים בנרתיק. זה יכול להיות מביך ולא נוח לדון בו, אבל זה בדרך כלל לא מזיק. פטרת נרתיק היא לא רק מביכה, אלא היא גם יכולה לגרום לך להרגיש לא נקי ואי נוחות. אם מצב זה נמשך זמן רב, זה יכול להוביל לבעיות בריאותיות אחרות כמו וגינוזיס חיידקי או טריכומוניאזיס. ישנן דרכים רבות בהן ניתן לטפל בפטרת נרתיק, כגון שימוש בתרופות ללא מרשם או תרופות טבעיות כמו שמן עץ התה.

כיצד זה נגרם והאם זה שכיח?

שמרים נרתיקיים הם מצב המשפיע על נשים בכל הגילאים, אך הוא נפוץ בעיקר בנשים בהריון או שילדו לאחרונה.

שמרים בנרתיק יכולים להיגרם מגורמים רבים, כולל שימוש באנטיביוטיקה, פעילות מינית ושינויים הורמונליים.

פטריה בנרתיק שלא עוברת  היא דאגה בריאותית שכיחה לנשים. זה יכול לגרום לגירוד ואי נוחות במהלך יחסי מין ולגרום להפרשה מהנרתיק להריח רע.

איך לטפל בפטריה בנרתיק?

זיהום בשמרים בנרתיק הוא בעיה בריאותית נפוצה המשפיעה על נשים. היא נגרמת על ידי צמיחת יתר של הקנדידה אלביקנס, סוג של פטרייה. מאמר זה ייתן לך מידע כיצד לטפל בזיהום שמרים בנרתיק.

התסמינים הנפוצים ביותר של פטרת נרתיקית הם גירוד, תחושת צריבה וגירוי. תסמינים אחרים כוללים הפרשות וריח. אם אתה חושד שיש לך פטרת נרתיק, בקר ברופא שלך כדי לאשר את האבחנה ואת תוכנית הטיפול. אם אתה חווה אחד מהתסמינים הללו, חשוב לבקר את הרופא שלך לקבלת טיפול בהקדם האפשרי. .

זיהום בשמרים בנרתיק הוא זיהום שכיח הפוגע בנשים. זה יכול להיגרם מגורמים רבים כמו שימוש באנטיביוטיקה, סוכרת ושינויים הורמונליים.

הטיפול הנפוץ ביותר לזיהום בשמרים בנרתיק הוא באמצעות תרופות נגד פטריות. עם זאת, תרופה זו לא תמיד עובדת ויש נשים שבוחרות בטיפולים אלטרנטיביים כגון כמו חומץ תפוחים. 

אחד הטיפולים הפופולריים ביותר הוא שימוש בשמן עץ התה. לשמן עץ התה יש תכונות אנטי פטרייתיות שיכולות להרוג את תאי השמרים בנרתיק שלך ולמנוע מהם להתרבות. מידע נוסף באתר https://mdjacob.co.il/