מתי כדאי להיעזר בעו"ד לענייני ירושות?

עורך דין ירושות

המאמר באדיבות עורך דין מאור לוי

אין אדם שמעוניין לחשוב על אותו הרגע בו הוא יאלץ לעזוב את העולם הזה לטובת הבא. עם זאת, אין דבר בטוח יותר בחיים מאשר המוות, ולצערנו, לעתים קרובות נוצרים סכסוכים על רקע ירושות ועיזבונות, בפרט באותם המקרים בהם אדם נמנע מלכתוב צוואה, בה יש פירוט לגבי מי הוא מעוניין להוריש את נכסיו ותחת אילו תנאים. 

מקצועיות היא שם המשחק – עו"ד לענייני ירושות 

רבים נמנעים מעריכת צוואה בעודם בחיים, ובכך פותחים פתח לסכסוכים רבי היקף, יקרים והרי גורל. בנוסף, ישנם כאלו אשר פונים אל עו"ד לענייני ירושות בלי לבדוק שאכן מדובר על אדם שלמד את התחום ומחזיק ברישיון עורך דין, דבר אשר יכול להוביל לצוואה שאינה תקנית ולכן עלולה להיפסל או צוואה אשר משתמעת לכמה פנים ומצריכה את התערבותו ופרשנותו של בית המשפט. 

מקרים שיצריכו סיוע – תפקידו של עו"ד לענייני ירושה

במצבים רבים צוואה ערוכה לפי כללי החוק ותואמת לרצון האדם, עשויה למנוע סכסוכים וצורך להתערב. כתיבת צוואה על פי כל כללי החוק, עם סיוע של עו"ד לענייני ירושות, עשויה במקרים רבים למנוע צורך בהתערבות משפטית עתידיות ובסכסוכים משפטיים בין היורשים. עם זאת, מקרים מסוימים יצריכו התערבות משפטית; מהוצאה לפועל של צוואת הנפטר ועד סכסוכים סבוכים בין היורשים – תמיד מומלץ להסתייע בשירותיו של עו"ד מנוסה בתחומי דיני הירושה. עו"ד מקצועי בתחום, שיידע לפלס דרכו במומחיות בסבכי החוקים, סדרי הדין והנהלים. 

בוחרים עו"ד לענייני ירושה

בחירת עו"ד לענייני ירושות צריכה להיעשות בקפידה וזאת על מנת להיות בטוחים שאכן אתם מקבלים את אותה תמורה עליה שילמתם. יש לבחור עו"ד בעל ניסיון רב בתחום ענייני הירושה אשר ילווה אתכם ברגישות ובמקצועיות לאורך כל התקופה המאתגרת והטעונה רגשית. עו"ד אשר מומחה בענייני ירושות יפרוש בפניכם במקצועיות את כל האפשרויות החוקיות הקיימות לכתיבת הצוואה, ינסח אותה באופן התואם ביותר לכללי החוק ולמניעת הגשת התנגדויות עתידיות וסכסוכים עתידיים כלל האפשר, ישים דגש על ייעול ההוצאות הכספיות והוצאות מיסוי עתידיות, וכל זאת תוך שהוא חותר למלא את שביעות רצון הלקוח באופן המיטבי והרגיש ביותר.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor