שעוני נשים – בחירת השעון המושלם ליום יום

נכון לשנת 2022 שעון אינו משמש רק ככלי עזר פונקציונלי להצגת השעה אלא בעיקר כאביזר אופנתי. במאמר זה נרחיב אודות בחירת שעוני נשים המתאימים באופן מושלם לשימושים השונים שלכן ובעיקר לשימוש יומיומי. התחילו לקרוא.

קצת אודות שעון לנשים

נשים מהוות את פלח השוק העיקרי בתעשיית השעונים. שעוני נשים מהווים תכשיט וסמל סטטוס אופנתי. השעון חייב להשתלב היטב בכל הקשור אל המראה הכללי של האישה. לכן, הדבר הראשון וזאת לאחר שהוחלט על תקציב אשר ישמש לרכישת אותו שעון אשר אידיאלי לשימוש ביום יום, הוא להחליט אודות גודל השעון. שעונים קטנים וישנם שעונים גדולים. הגדולים מבליטים את כף היד ובולטים לעיני כל ואילו הקטנים מתמזגים עם כמעט כל בגד וכל לבוש ומתאימים לשימוש יומיומי. 

הכנה מקדימה – בחירת שעוני נשים

  • תקציב – חשוב שתחליטו מראש מהו התקציב אותו מייעדים לקניית שעוני נשים. טווח המחירים רחב ונע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים. המחיר תלוי מותג, חומרי גלם, אחריות ושנת ייצור.
  • מטרה – טרם תחילת מסע רכישת השעון חשוב לקבוע מהי המטרה או השימוש של השעון אותו עתידים לקנות. האם זהו שעון ליומיום? האם מדובר על שעון לבילויים או לאירועים מיוחדים או שעון אשר ישמש בעיקר לפעילות ספורטיבית וליומיום. 
  • סגנון – יש מגוון רחב של סגנונות עיצוב וכל אישה צריכה להחליט מהו הסגנון המתאים לאופייה ולמטרת הקנייה. הסגנון היומיומי צריך להשתלב עם הביגוד המשתנה, התכשיטים והאקססוריז. 
  • תצוגת השעון – יש להחליט מראש האם קיימת העדפה לתצוגה דיגיטלית או אנאלוגית. נכון להיום רוב שעוני הנשים מציעים תצוגה אנלוגית של מספרים ומחוגים.
  • התאמה לכף היד – שעוני נשים תמיד חייבים להתאים לגודל כף היד של האישה ולכן באם הכוונה היא לקנות שעון שישרת אותם ביומיום חשוב שתקני שעון בגודל/קוטר קטן. השעון צריך להשתלב על כף היד ולהיות כמעט ובלתי מורגש ועדיין בעל מראה אלגנטי עדין.

שעון לאישה המתאים ליום יום יהיה בדרך כלל בעל תצוגה אנלוגית, רצועה עבה בצבע נייטרלי וגודל המתאים לכף יד. קניה נעימה. למידע בנושא שעונים מייקל קורס לגבר