תביעת כתובה – מתי אפשר ומתי לא?

תביעת כתובה

המאמר באדיבות יהודה אבלס טוען רבני

שטר התחייבות מוגדר בתור כתובה עליו חותם הבעל כאשר הוא נישא לאישה שלו. המסמך הזה מגדיר כי האישה תהיה זכאית לקבל את הסכום עליו קבעו הבעל והאישה במקרה של גירושין. בדרך כלל מדובר על סכום שבו הבעל והאישה הגיעו אליו לסיכום עוד בטרם הנישואין.

יש סיטואציות שבהם הכתובה לא תהיה רלוונטית יותר, כמו למשל אם ישנה אישה מורדת, אלימות מצד האישה או בגידה. גם במקרה השבו האישה פתחה את תיק הגירושין, היא עלולה להפסיד את הכתובה. על כן חשוב להתייעץ משפטית עם עורך דין על מנת שיוכל להאיר בפניכם את המצב ולהרחיב על הסיטואציה.

תכירו את המצב שלכם לפי החוק

הדרך הנכונה להתנהל בצורה אחראית זה להתחיל בכך שתכירו את המצב שלכם לפי החוק. כך לא תצטרכו להתמודד עם חוסר ודאות וזה בוודאי יוכל לעזור לכם לדעת בוודאות מה אתם צריכים לעשות בהתחשב בסיטואציה שבה אתם נמצאים. כך שאתם רק צריכים לקבל עזרה משפטית.

בעת הצורך ובמקרה של גירושין רצוי לפנות בהקדם אל עורך דין גירושין על מנת להבין בדיוק בפני מה אתם עומדים עם תביעת כתובה ואיך תוכלו לנצל את החוק לטובתכם כך שתוכלו להיות כמה שיותר מרוצים מהסיטואציה בה אתם נמצאים בסופו של דבר.

מומלץ לפנות לעורך דין גירושין

מתעניינים לגבי תביעת כתובה? אתם רק צריכים לפנות אל עורך דין שמתמחה בדיני גירושין כדי שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת לסייע לכם מבחינה משפטית. זה בוודאי יהיה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות מבחינתכם, על מנת לקבל את המענה המושלם ולדעת בוודאות שאתם עושים כל מה שצריך על מנת ללכת על בטוח.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor