החלקת שיער, יתרונות מול חסרונות

החלקת שיער ומיישר שיער, הם לרוב אותה הפרוצדורה והבדל מעט קל קיים ביניהם. אם את רוצה שיער חלק ומבריק, כדאי דווקא להחליק את השיער. אם את רוצה לקבל שיער נטול פריז, חלק ומבריק, אז בחרי בליישר אותו.

החלקת שיער, יתרונות מול חסרונות |

יישור שיער, הוא תהליך ממושך בהשוואה להחלקת שיער. אבל החלקת שיער יכולה להיראות עמומה לאחר 6 – 7 חודשים, והחלקת שיער יכולה להעניק לשיער החלקה ומבריקה יותר, אם השיער מתוחזק כראוי בעזרת ספא ​​לשיער ודרישות חיוניות אחרות.

ההליך לאחר החלקת השיער |

ראשית, לאחר שהשיער נשטף, נשמו טוב והתייבשו לכם עד שהוא התייבש לגמרי. לאחר מכן, שימו קרם (כפי שמומלץ על ידי המכון שלך או על ידך) והעבר אותו על שיערך באופן שווה כדי שיכנס לכל השורשים.

זה ישמור על השיער שלך לפחות 30 דקות אם יש לך שיער באורך בינוני. לקרם זה יש כימיקלים שהופכים את השיער שלך למעט ישר יותר מכפי שהוא היה לפני כן. לאחר מכן, שטפו את הקרם היטב והשיער התיישר במכונת ברזל שטוחה.

ואז שיערך יהיה מגוהץ וישר יותר, שכן קרם מרכך את השיער שלך ועושה אותו לך יותר. לכן, גם לאחר שיוצאים מחוץ למקלחת, כדאי מאוד לראות איך אתם לא מתקררים.

יתרונות בהחלקת שיער |

אחת היתרונות הבולטים בהחלקת שיער, הוא שהמראה יהיה שונה מכפי שאתם רגילים. זה ייתן חן מסוים לפנים, זה ימשוך יותר עיניים (כמובן רק לאישה ששיער חלק יתאים למראה שלה) וייתן לכם הרגשה עילאית למשך כל היום.

כמה עולה החלקת שיער? |

החלקת שיער היא דבר יפה לכשעצמו. החלקת שיער נעשית לרוב על ידי מכונה דמוי מגהץ, אשר מרככת את השיער וגורמת לו לקבל גוון קטיפתי מסוים שכל אישה וודאי תרצה בשערה.

מכיוון שזוהי עבודה לא מבוטלת, ומכיוון שכדי להחליק שיער לוקח זמן, המחירים לא זולים אך בגלל כמות מכוני השיער שקיימים, המחירים נמצאים בתחרות יומיומית וכך התחרות גורמת למחירים להיות נורמליים.

אולי יעניין אותך גם החלקה אורגנית