חומרי איטום ידידותיים לסביבה

אנשים הרואים את הנולד, יודעים כי הם צריכים להתכונן לפני בוא החורף. הם זוכרים כי אחרי הקיץ החם וההביל מגיע לו גם החורף, מופיעים הגשמים, השיטפונות ולעיתים גם השלגים וכל אלו זקוקים לתשתיות איכותיות ותקניות. אם אלו מרזבים פתוחים ואם אלו בורות ניקוז משוחררים וכמובן גם גגות אטומים.

במיוחד נכון הדבר עבור אנשים אשר מתגוררים בקומות אחרונות או לחילופין הם גרים בבתים חד קומתיים. הם יודעים כי הגג האוגר את המים עליו, לא שומר אותם רק לעצמו ואם יש מקומות לחלחל, המים ממש לא מהססים לעשות זאת ולא פעם הבית יכול להתמלא מים רק מחורים בלתי נראים בגג או מאיטום לא מושלם.

אוטמים את הגג

אז חשוב לזכור כאשר הסתיו מתחיל לתת את אותותיו, פשוט לבצע את האיטום של הגג ולדאוג כי הגשם הראשון לא יפתיע אותנו בטרם נשלים את המלאכה.

כאן אנחנו מגיעים לדילמה. במה כדאי לאטום את הגג?

למעשה אם נפנה אל בתי עסק המציעים חומרי איטום לגג , יריעות איטום או אל אנשי מקצוע אשר מבצעים את האיטום, נגלה כי ישנו מגוון גדול של חומרים שונים אשר אלו מיועדים לצורך ביצוע האיטום. אנחנו יכולים לבחור בין חומרים שונים אשר כל אחד מהם מבטיח מגוון של יתרונות לצד חסרונות.

הבחירה היא למעשה לא כל כך פשוטה ולא תמיד הלקוח יודע במה כדאי לבחור.

חומרים ידידותיים לסביבה – יש חומרי איטום כאלה!

 כאן כדאי לדעת כי אחד המדדים החשובים ביותר אשר אליהם כדאי לשים לב הוא אל הידידותיות של חומרי האיטום. לא תמיד כדאי ללכת על חומרי איטום כימיים ועוצמתיים אשר עלולים לפגוע בסביבה. אנחנו לא רוצים לאטום את הבית אך על הדרך לפגוע בסביבה שלנו. זו הסיבה שאנחנו בהחלט ממליצים לבדוק את האפשרויות תוך בחינה מדוקדקת של ההצעות הידידותיות יותר לסביבה.

כי יש כיום בהחלט מענה איכותי וטוב שהוא גם יאטום היטב את המבנה והוא גם יבטיח שמירה על הסביבה ועל האקולוגיה.

אז שימו לב לפני שאתם אוטמים.