לוכד נחשים בנס ציונה והסביבה, כך תמצאו איש מקצוע

בעידן התעשייתי (והתעשייתי מאד) בו אנו חיים, נהוג לחשוב כי ישנה חלוקה ברורה ומובנת בין בני האדם ובין חיות הבר. אלא שהרבה מאד פעמים מתברר למרבה ה"הפתעה", כי חיות הבר אינן מודעות בהכרח לחלוקה הזו, והן פולשות למרחבים העירוניים והמיושבים ללא התראה מוקדמת. כך למשל, אחד המצבים הנפוצים אך עדיין מפתיעים שנראים במחוזותינו, ובכלל זה בכל אזורי הארץ, היא מציאתם של נחשים בסביבה הביתית, ואפילו במקומות לא צפויים כמו בתוך מנועי רכבים, מתחת לחלקו העליון של "קיפול" האסלה (מתחת לקרש) ועוד שלל מקומות חבויים ולא צפויים.

בעוד שרגע הגילוי עשוי להיות מלחיץ, ובמיוחד אם היתה הכשה באותו מקרה, כדאי לזכור כי למעשה מדובר  במקרה שכיח למדי, וישנם בעלי מקצוע רבים ברחבי הארץ שזוהי עבודתם היומיומית, והם מוסמכים להרחיק את הנחשים בזהירות ובבטחה, בעזרת הכלים הנכונים כמובן. 

היכן ניתן להיתקל בנחשים בארץ?

במיוחד במקרה של לוכד נחשים אך למעשה במפגש עם הרבה חיות בר אחרות, ישנן לא מעט דעות קדומות וסברות לא נכונות אודות אופי הטיפול במקרה, ועוד הרבה לפני כן – הרבה אנשים אינם יודעים כי נחשים יכולים להימצא למעשה בכל אזורי הארץ. אז למען הסר ספק וכדי להוריד את מפלס הלחץ באם תמצאו נחש בקרבת מגוריכם, זכרו כי נחשים יכולים להיות בכל מקום שיש בו מסתור, ממש כמו חיות בר אחרות – ובכל המקרים כולם, יש מה לעשות. 

לוכד נחשים בנס ציונה והסביבה – יש דבר כזה?

כן, גם במרכז הארץ ובמיוחד באזורי הערים הלא צפופות כמו נס ציונה, רחובות, ראשון לציון והאזור כולו, שכיח למדי למצוא נחשים במיוחד באזורי השדות והאזורים הלא מיושבים. לא מפתיעה אם כן העובדה שישנו מבחר רחב ומגוון של נותני שירות בתחום לוכד נחשים בנס ציונה והסביבה, ועל כן הריבוי בבעלי המקצוע באזור, כמו בכל שירות אחר, מביא לתחרות גבוהה יותר – וכך גם למחירים אטרקטיביים עבור הצרכנים. עם זאת חשוב מאד לזכור כי לא כל בעל מקצוע בהכרח מתאים למצבכם, שכן לוכד נחשים מקצועי חייב להיות בעל היתר מוסמך מרשות הטבע והגנים, על פי התקנות המוגדרות לכך בחוק.