שלטי פח – עוד משנות ה- 60 הם שלטו בארץ

המאמר באדיבות שילוט מהיר

אנחנו יודעים כי בכל חנות או בית עסק ישנו השלט. השלט אשר מודיע לכל עובר ושב על בשורת העסק.

השלט הוא ממש לא דבר חדש. הוא היה מאז ומתמיד ונדמה כי מאז שנפתחו חנויות כבר היו גם השלטים.

בתחילה היו אלו קרטונים אשר עליהם כתבו בכתב יד את שם העסק ואת המוצרים אשר נמכרים בו. אך עם הזמן השתכללו העניינים ונכנסו לאופנה שלטי הפח. היו אלו שלטים מרעננים אשר ביססו במידה רבה את המעמד של בית העסק. למעשה כבר בשנות השישים אנחנו כבר יודעים על שלטי פח אשר כיכבו מעל החנויות הנחשבות כאשר באמצעות צבע ושבלונות ציירו עליהם את הלוגו של החנות וכמובן א השם שלו, את המוצרים שהוא מוכר כמו גם את שעות הפתיחה.

מספר טלפון היה קצת מוקדם מידי לציין כי לכל בית עסק היה מכשיר טלפון אך בהחלט בשנים הללו כבר החלו לצוץ מכשירי הטלפון.

מה יש לנו היום?

השלטים של היום כבר ממש לא מזכירים את שלטי הפח שהיו בזמנו למרות שישנם אזורים מיושנים ועתיקים בארץ שם עדיין אפשר בהחלט למצוא את השלטים הללו העשויים פח אשר בעליהם עדיין לא ראו לנכון להחליף את השלט למשהו חדיש יותר.

אך בהחלט ניתן לומר כי השלטים שיש לנו היום הם שלטים משוכללים בהרבה והם מציעים לנו הרבה יותר.

השלט – בשורת העסק

השלטים של היום הם שלטים עם תאורה, שלטים ברורים העשויים עם גרפיקה מתקדמת ומשוכללת, שלטים מושכים מאוד שנותנים חשק לקונים לבוא ולבצע רכישות במקום.

השלטים של היום מציעים מעבר לכיתוב השבלוני גם גימיקים שונים כמו אותיות מתחלפות, תאורה מגוונת ובקיצור מראה מושך במיוחד. לא פעם קורה ועובר אורח נחשף לשילוט והוא בוחר להיכנס אל החנות גם אם הוא כלל לא תיכנן לקנות משהו. הודות לשלט הוא גם יקנה מוצרים שונים שהוא כלל לא חשב עליהם.

ניתן לקבוע ולומר כי השקעה בשלט היא בהחלט השקעה משתלמת אשר מוכיחה את עצמה בשטח.