3 גאדג'טים למטבח שיחסכו לכם בזמן ומאמץ!

הידעתם שאביזרים קטנים ופשוטים למדי יכולים לשנות לטובה את הפעילות שלכם במטבח? יש כיום אינספור מוצרים קטנים וגאדג'טים שיכולים להיות גם הגמדים הקטנים שלכם במטבח. רוצים להכיר אותם מקרוב? הנה לפניכם שלושה גאדג'טים למטבח שיעשו לכם סדר, יקצרו תהליכים ויחסכו לכם המון זמן ומאמצים.

אלו הגאדג'טים ששווה להכיר

  1. מחבת מחולקת – מכירים את זה שאתם רוצים לטגן חביתות, אך כל אחת בתיבול שונה? לאחד חביתות ירק ואילו השני חביתה מתובלת? זהו, שאם החביתות נוגעות זה בזו הן כבר לא ממש עונות על הציפיות. ולהדיח מחבת בין חביתה לחביתה? טרחה מוגזמת רק בשביל חביתות. קבלו את המוצר המנצח שמאפשר לכם לטגן בו זמנית ארבעה מאכלים שונים, בלי שייווצר מגע בין האחד לשני – המחבת המחולקת מכילה כמה שקעים שבכל אחד מהם ייטגן המאכל בצורה נפרדת ומחולקת לחלוטין.
  2. כפפות נגד חתכים – גם אתם נחתכים במהלך עבודות המטבח? אנשים רבים טועמים מנחת זרועה של הסכין המשוננת ופוצעים את עצמם מבלי משים. את הדם שניגר ואת הכאב הם מרגישים טוב טוב… כפפות עמידות לחתכים הם מוצר נהדר שימנע את החתכים הללו. אתם לובשים את הכפפה על ידכם וכך יכולים לחתוך בבטחה גם באמצעות סכינים חדים מאוד. הכפפה מגינה על היד שלכם, ואתם יכולים לעבוד בנוחות וללא חשש.
  3. מטחנת תבלינים ועשבי תיבול – אין כמו תבלינים טריים שנטחנו זה עתה הישר אל תוך המאכל. השאלה איך אפשר לעמוד בטרחה הזו. יש תשובה לשאלה הזו, קבלו את מטחנת התבלינים ועשבי התיבול. היא קוצצת לכם את העשב או את התבלין במהירות ובנוחות!

טיימר מגנטי – שוב לבדוק כמה זמן עבר? שוב שכחתם לכבות את התנור? הטיימר יחזיר לכם את השליטה ויזכיר לכם את הזמן שחולף. מידע נוסף באתר https://yevuan.co.il/