5 ציורי פרחים מפורסמים

אתם חושבים שאולי הגיע הזמן לעצב את המשרד שלכם בצורה מיוחדת? עד היום לא ממש עצרתם לתת על הנושא הזה את הדעת וכעת אתם תוהים מה ניתן לעשות בנידון? אם כך, כדאי לדעת שתוכלו לבחור ציור פרחים מפורסם, יפה ומיוחד, כך שבעזרתו תתרמו לא מעט לעיצוב המשרד. הדברים נכונים בין אם המשרד שלכם הוא בבית ובין אם הוא ממוקם בכל מקום אחר, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים זאת? זקוקים לרעיונות של ציורי פרחים מפורסמים? קבלו את חמשת הציורים הכי מוכרים ויפים שיש: 

  • Bouquet of Sunflowers – ציור על ידי קלוד מונה בשנת 1908 וכולל זר פרחים, חמניות, יפה במיוחד. כיום הציור המקורי נמצא במוזיאון האומנות של ניו יורק אך כמובן שתוכלו לקנות אינספור רפרודוקציות שלו. 
  • Madame Valpin with Chrysanthemums – עוד ציור מקסים שכדאי לקחת בחשבון. הוא ציור על ידי אדגר דגה בשנת 1865 וכיום הוא נמצא במוזיאון האומנות במנהטן. 
  • Fleurs Dans Un Vase – יצירת האומנות של פייר אוגוסט רנואר. הציור צויר בשנת 1896 בצבעי שמן והוא כולל, כפי ששמו מעיד, פרחים מקסימים באגרטל. 
  • Sunflowers – ציור החמניות המפורסם של וינסנט וילם ואן-גוך. הוא צייר את הציור המיוחד הזה בשנת 1888 וכיום ניתן לראות אותו במוזיאון הגלריה בלונדון. 
  • Flower Piece – עוד יצירה מקסימה שתוכלו לקנות רפרודוקציה שלה. היא צוירה על ידי פול גוגן בשנת 1896 ואין ספק שגם יצירה כזאת יכולה לתרום רבות לעיצוב המשרד שלכם. 

איפה אפשר לקנות ציורי פרחים כאלה? 

אתם מתלבטים? תוהים לאן לפנות והיכן תוכלו לקנות את ציורי הפרחים השונים? אם כך, כדאי שתדעו שהיום אתם אפילו לא חייבים לצאת בשביל זה מהבית. יש מגוון אתרי אינטרנט שתוכלו להזמין מהם רפרודוקציות של כל ציור שתרצו, כך שכל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את הציור המתאים ואת האתר שממנו תרצו לקנות. שימו לב למחירים ובדקו האם המחיר שמציעים לכם כולל, בין היתר, את המשלוח לבית הלקוח. אתם תראו שכאשר תתלו את הציור המקסים במשרד לא תצטערו על כך כי המשרד, בבת אחת, ייראה הרבה יותר אלגנטי, מעוצב ויפה.

אולי יעניין אותך גם ציורי חיות