5 פתרונות חימום לבית

המאמר באדיבות שטיבאי

למרות שאנו מתגוררים במדינה חמה, בהחלט ניתן לומר כי ימות החורף עלולים להיות קרים, ומן הסתם נצטרך לרכוש פתרון חימום לבית וישנם כמה סוגים. מהם? 

  • נור חימום אינפרא אדום – זהו סוג של חימום מומלץ, הוא אפקטיבי ומחמם גם מרחוק. ישנם לא מעט סוגים של נור חימום אינפרא אדום, הם נבדלים אחד מהשני בכל הקשור לאורך הקרינה שלהם. גם גובה הטמפרטורות עלול להיות שונה, את חלקם מפעילים בצורה כזו או אחרת ויש לבדוק עד כמה חימום זה הוא יעיל ומהו מחירו.
  • פטריות חימום –  פטריית חימום כשמה כן היא, היא דמוית פטריה, ולרוב היא תלויה מהתקרה. פטריית חימום מתאימה הן למבנים פנימיים והן לחיצוניים, למשל בגינת הבית. היא פועלת באמצעות חשמל או גז.
  • מפזר חום תעשייתי – מפזר חום זה מתאים במיוחד לבתי עסק, משרדים, מקומות עבודה, שכן הוא מיועד לחללים גדולים. מפזר חום תעשייתי הינו יעיל, הוא מחמם במהירות, זהו אמצעי החימום האידאלי ביותר גם לשטחי חוץ. את המפזר ניתן לתלות על התקרה, כך החום מתפזר בכל החלל.
  • קולט לחות – קולט לחות מכונה גם סופח לחות, והוא מתאים לחדרים שהצטברו בהם עובש ולחות. קולט לחות מפיץ חום, הוא פולט החוצה אוויר חם חזרה לחדרים.
  • מזגן – אחד מהפתרונות החימום הפופולאריים ביותר בארץ, קיימות כמה חברות המייצרות מזגנים, חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות. בידי הלקוח ניתנת האפשרות לבחור מזגן מיני מרכזי המחמם באותה העת את כל הבית, או מזגן עילי בכל חדר.

קבלו ייעוץ מקצועי

על כל מקרה, לא תמיד נוכל לזהות איזה פתרון חימום מתאים לבית שלנו, לכן כה חשוב לפנות אל גורם מקצועי בעל ניסיון והבנה בתחום.

אולי יעניין אותך גם הצללה לגינה