5 שיטות טבעיות לטיפול טבעי בהרטבת לילה

הרטבת לילה אצל הילד? יש מגוון שיטות טיפוליות בהמלצת ד"ר קובי שגיא שתוכלנה להועיל ולפתור את הבעיה הזו. אמנם יש תרופות מסוימות וכן שיטות מתקדמות שמוצעות על ידי גורמים טיפוליים שונים. אבל למה לא לנסות לפני הכול שיטות טבעיות. הן בהחלט עשויות להועיל ולסייע לפתור את הבעיה, וזאת בלי להתעסק יתר על המידה עם העניין ובלי להשקיע סכומי כסף גבוהים. בואו והכירו חמש שיטות שתוכלנה להועיל.

שיטות טבעיות לטיפול בהרטבת לילה

  1. הגרסה ההודית טוענת שקינמון הוא מרכיב בעל השפעה על עניין ההרטבה בלילה. לפיכך מומלץ לתת לילד ללעוס קליפת קינמון. לחילופין ניתן לתת לו לאכול מאכל שמכיל בתוכו קינמון בכמות מכובדת. באופן כללי אפשר לשלב את הקינמון במאכלים שונים ולהרגיל את הילד לטעם של התבלין המיוחד הזה.
  2. שמן זית מחומם עשוי להיות אמצעי טיפול טבעי ומועיל מאוד לתופעה של הרטבות לילה. שיטת הטיפול היא חיצונית – מחממים מעט שמן זית, ומעסים על אזור הבטן התחתונה. נוצר אפקט של חימום שימנע השתנה במהלך הלילה.
  3. במידה והרטבת הלילה נובעת בגין חיידקים או דלקת בדרכי השתן ניתן למנוע את ההרטבה באמצעות ריפוי הדלקת. את הטיפול בדלקת ניתן לעשות באמצעות חמוציות אשר נועדו לטפל בדלקת וכך גם למנוע הרטבות לילה.
  4. ניתן לערבב זרעי חרדל בכוס עם חלב חם. הילד ישתה את החלב הזה לפני שהוא הולך לישון המשקה נחשב למונע הרטבות לילה.
  5. תמרים נחשבים לפרי מחמם ששומר על החמימות בגופו של הילד. מה שעשוי למנוע הרטבת לילה. מומלץ לאכול לאחר הארוחה תמר או שניים וכך לחמם את הגוף ולמנוע הרטבת לילה.

המלצות של ד"ר קובי שגיא

לאחר שניסיתם את הפתרונות הללו ועדיין הילד מרטיב בלילות, מומלץ להכיר את השיטה של ד"ר שגיא. זה טיפול ממוקד מטרה שחותר להוביל את הילד למקום בו הוא נגמל באופן מושלם מהרטבות לילה. הוא מתחיל לתת בעצמו אמון שהוא מסוגל לקום יבש בבקרים.

הכירו את ד"ר טל שגיא

אתם מוזמנים להכיר את ד"ר טל שגיא ולקבל טיפול מקצועי ומותאם שיאפשר לכם ליהנות מלילות יבשים!