5  אביזרי מין שחובה עליכם לנסות

חיי המין שלכם יכולים להשתפר פלאים אם רק תהיו ערים יותר לעובדה שאביזרי מין יכולים לשפר משמעותית את העונג האישי של כל אחת ואחד. 

כיום יש מגוון רחב של אביזרים שמתאימים ממתינים לכם בחנויות סקס ולכם נותר רק לבחור את מה שמתאים עבורכם. 

אז איזה אביזרי מין חייבים להכיר? הנה 5 אביזרי מין שנחשבים אהובים על גברים ונשים: 

חרוזים אנאליים – חרוזים אנאליים הם מבין אביזרי המין הנמכרים ביותר משום שהם מאפשרים להתנסות בהחדרה אנאלית בהדרגה. מדובר בחרוזים עשויים סיליקון רפואי שאפשר להכניס אותם באופן הדרגתי על פי הטבעת. להמשך קריאה אודות חרוזים אנאליים

סטרפ און – מוצר שנחשבי מבין הנפוצים בקרב זוגות הטרוסקסואלים וחד מיניים. מדובר ברתמה שמחובר עליה דילדו בגדלים שונים. את הרתמה ניתן לרתום מעל המותניים והיא מספקים חדירה של דילדו איכותי לכל מקום שרוצים. 

רוקט פוקט – ויברטור קטן לנשים שמאפשר את כל מה שצריך בשביל עונג ואורגזמות נפלאות בכל מקום. מדובר על מוצר קטן שנראה ממש כמו ליפסטיק אותו אפשר לקחת לכל מקום . את הוויברטור אפשר לקחת לנסיעות משום שמדובר בוויברטור שקט שמאפשר עבודה דיסקרטית על מגוון אזורים רגישים וארגונומיים בגופה של האישה. 

פלאשלייט – מוצר מוכר ופופולרי אשר מאפשר לגברים חדירה מושלמת והרגשה ריאליסטית במיוחד של חדירה לווגינה אמיתית. המוצר עשוי גם הוא מבפנים סיליקון רפואי הוא מדמה וגינה אמיתית ובכך מקנה אימונים מושלמים לסקס בעת עינוג עצמי. 

טבעות רטט – ויברטור שמתאים לו ולה ועובד על הפין על ידי רטט בזמן חדירה ובכך מענג את הגבר ואת האישה. זוגות שמשתמשים במוצר כזה ובמוצרים אחרים מוצאים עצמם הרבה יותר מאושרים כמו מתנסים בעינוג עצמי חכם יותר.