5 חדרי בריחה קשים במיוחד

חדרי הבריחה נכנסו חזק לחיינו בשנים האחרונות. קופונים לחדרי בריחה מציעים מגוון עצום של סיפורים מעוררי פחד ואתגר שגורמים לכל משתתף בהם לאקסטזה אמיתית ולהפקת המיטב מכל חשיבה של כל אחד מהמשתתפים.

5 חדרי בריחה קשים במיוחד:

1.      חדר בריחה | ללא מוצא | חיפה

אושרי משתף בחוויה שלו: "חדר יחסית חדש, הגענו זוג, אני וחבר. לי יש מעל 25 חדרי ניסיון ולחבר זה היה הפעם הראשונה. המתחם מגניב, עיצוב תפאורה ואווירה מהממת. מפעיל מאוד חזק שמכניס אותך לעניין. הלכנו לחדר בשם "ללא מוצא" וקיבל אותנו אדם תותח שמהרגע הראשון גרם לחוויה להיות יותר טובה מכל הבחינות. תדרוך קצר וקולע ונכנסנו לחדר.. האווירה והתפאורה והחידות מעולות! הסוף הכי מגניב. נהנינו ממש."

2.      סוכן 007 | באר שבע

יניב מספר: "המקום מתקבל בעיצוב מקסים, מכניס לאווירה בצורה מטריפה! היינו 6 אנשים מנוסים ולא השתעממנו לרגע. ממליץ ממש למשפחות, אני חושב שהאתגר המשותף בין כולנו ממש מגבש בין חברים ואחים בכל גיל. מבוסס על המון עבודת צוות ושיתוף פעולה. מומלץ בחום!"

3.      מקריות מתוכננת | אסקייפ רום חולון

שרית מביאה את הצד שלה בחוויה: "היינו 5 חברים ואני לא מפסיקה לחשוב על החידות המגניבות שהיו שם. חמישה אנשים, חדר לא קטן ולא צפוף, ונורא מאתגר. לכל חידה פתרון יחיד כך שאתה לא מרגיש שאתה "הולך לאיבוד". כשביקשנו עזרה, המנחה נתן רמזים קטנים שלא קלקלו את החידה ועדיין נתנו הרגשה שאנחנו אלה שפתרנו אותה אל תפספסו".

4.      האוצר המוחבא | הלוחש למטמון | רעננה

נראה שגילי ממש אהב את האתגר: "הייתי שם לפני כמה זמן לאחר מימוש קופונים לעובדים שקיבלתי מהחברה. בגדול נהניתי, זה באמת חדר מושקע אך יש שם אלמנט מסוים באחת מהחידות טיפה מעיק ולוקח זמן אך למרות זאת הרגשנו בעננים מכל פתרון שהבאנו. היה מאתגר וממלא.

5.      הקצב מבוורלי הילס | תל אביב

שחף משתף: "היה חדר מאוד מאתגר, מפחיד ומעורר ציפייה לבאות וכן מצריך חשיבה יצירתית, מעוצב בצורה ייחודית מאוד והמפעיל מייצר אווירה מיוחדת שהכניסה אותנו חזק למשחק. ממליץ בחום.