יתרונותיו של טאבון אוני

טאבון אוני הינו בעל שם עולמי, בכל חנות המכבדת את עצמה והעוסקת במטבחי חוץ. ניתן גם לאכול בחיק הטבע וחשוב לדעת כי יתרונותיו של טאבון אוני הם רבים. טאבון זה ניתן להזיזו בקלות, להעביר ממקום לקום, הם ניידים, ואף מתאימים לכלל תנאי השטח.

מידע על טאבון אוני

טאבון פשוט מאוד לתפעול, כל שיש הוא לפתוח את הרגליים של הטאבון, לתוכו מכניסים לוח עשוי מאבן המיועד במיוחד לאפייה, ועדיין אפשר להתחבר למיכל עם גז. הצתת טאבון אוני, היא מהירה ביותר,  ושוררת בו טמפרטורה גבוהה מאוד. תוך מספר דקות, האוכל יהיה מוכן. 

יתרונות

טאבון אוני עשוי כולו מנירוסטה, חומר חזק ועמיד אשר יכול להתמודד עם תנאי מזג אוויר משתנים. טאבון אוני הינו נייד, ניתן להעביר אותו גם למרפסת או לגינה. טאבון זה מיוצר באמצעות מתכת חזקה, הוא מגיע ל 500 מעלות צלזיוס תוך חצי שעה לערך. זאת ועוד, לטאבון אוני יתרונות נוספים כמו ארובה ליציאת העשן.

דלתות הטאבון ניחנות בגמישות, ואפשר לרכוש מבער גז. לבסוף, כל חנות מקצועית בעלת שם, תעניק לכם אחריות לאורך זמן.

מה אופים בטאבון?

בטבאון לא מבשלים אלא אופים, מתאים במיוחד לפיצות, סוגי פיתות, לחם פאקצ'ה ועוד. רק הישיבה בגינה עם הריחות המשכרים שמעוררים רעב, שווה את הכל כי משהו טעים מוכן במיוחד בשבילכם.

אילו טאבונים ניתן למצוא?

טאבון על עגלה, טאבון מיוחד בו אופים פיצה, עשוי מנירוסטה. במאמר זה לא פשוט לפרט את כלל יתרונותיו של טאבון אוני, הם כה מתקדמים, קיימים דגמים רבים, מתוחכמים מאוד, חלקם פשוטים יותר, מה שמתבטא גם בעלויות. אז אם אתם שוחרי גסטרונומיה ומתעניינים בהכנת אוכל, טאבון אוני הוא הפתרון  הטוב ביותר. מידע נוסף באתר ארגמן ריהוט גן