ספרי שמע – כל הפרטים שכדאי להכיר

בשנים האחרונות יצא לכם לשמוע את המושג "ספר שמע" ולא ממש ידעתם על מה מדובר? אתם בעצמכם כותבים והחלטתם לפרסם את הספר שלכם או את קובץ הסיפורים שכתבתם לאחרונה? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים האם הוצאת לאור של ספרי שמע יכולים להיות רלוונטיים עבורכם. האמת היא, שהתשובה לכך היא תמיד כן. ראשית, גם אם הספר שלכם כבר מודפס, זה לא סותר ותוכלו להוציא לו גם גרסת שמע. שנית, יש היום ביקוש שהולך וגדל לעניין הזה, אז למה שלא תתנו לקהל שלכם בדיוק את מה שהם מצפים לו? 

מהם היתרונות של אופציה כזאת? 

אם אתם נמצאים בנקודה שבה אתם מתלבטים ותוהים האם ספר שמע שווה את ההשקעה שלכם, כדאי שתדעו שהתשובה היא חד משמעית כן. לפני הכול, אם תהיה לספר שלכם גרסת שמע, זה אומר שגם אנשים עם בעיות ראייה ועיוורים יוכלו ליהנות ממנו. זה משהו שלא יסולא בפז ולכן שווה לחשוב על כך בחיוב. בנוסף, ספרי שמע, עבור הרבה מאוד אנשים, יכולים להיות יותר נגישים כי אפשר ליהנות מהם תוך כדי פעולות אחרות. לדוגמה, אם אדם עומד בפקק הוא יוכל להאזין לספר שלכם ולכן ברור מדוע זה חיובי ושווה להשקיע בכך. 

האם כותב הספר חייב להקריא אותו? 

חשבתם להוציא גרסת שמע לספר שלכם אך חששתם שאתם, בקולכם, תצטרכו להקריא אותו? חוששים שלא תעשו את זה בצורה שתהיה מספיק מרתקת עבור המאזינים? הסירו דאגה מלבכם, כי יש פתרונות לעניין הזה. יש היום לא מעט אנשי מקצוע שזו בדיוק המומחיות שלהם – להקריא ספרים. תוכלו לבחור איש מקצוע כזה ולהזמין ממנו את שירותי ההקראה, מה שיהפוך את ההאזנה לספר שלכם להרבה יותר מעניינת ונעימה.

קראו על: עימוד ספרים באתר ספרי ניב