מנגל פחמים מתקפל – הפיתרון המושלם לקמפינג

כשמזג האוויר נאה, זה הזמן לצאת לטבע, עם אוהל או בלעדיו. אך קמפינג בלי בשר על האש זה לא באמת קמפינג. כאשר מתכננים את היציאה אל הטבע, תוכלו הפעם להתאבזר עם פתרון מושלם, שלא תופס מקום ומאפשר לכם לצלות בשר, בדיוק כפי שאתם אוהבים. זה הזמן להכיר את הפטנט המיוחד – מנגל פחמים מתקפל. הוא כל כך נוח ויעיל, שלא ברור איך לא חשבו על זה קודם. 

פלדה איכותית, לשימוש רב פעמי 

יובהר תחילה כי מנגל פחמים מתקפל איננו פתרון חד פעמי. מדובר במוצר איכותי ביותר, שניתן להשיג מחומרים כגון פלדה יצוקה. הוא מתאים למשפחות, לזוגות, לקבוצות של חובבי מנגל וקמפינג, שרוצים קניה משתלמת ושימוש רב פעמי. 

לפרק ולהרכיב, בקלות רבה

מנגל פחמים מתקפל איננו מוצר שבנוי על בסיס טכנולוגיה עילית, עם קפיצים, חומרים גמישים וכיוצא בזה. כל הרעיון הוא לקבל מוצר קומפקטי ונוח, שניתן לפרק לכמה חלקים בסיסיים לאחר השימוש. את המוצר הזה אפשר להרכיב כשמגיעים לשטח, בצורה מהירה ונוחה. כל החלקים ניתנים לאריזה בתוך תיק ייעודי וקומפקטי. השימוש במנגל רגיל לחלוטין אך העובדה שהוא מתפרק וניתן להרכבה בקלות הופכים אותו ליעיל לניקוי ולנשיאה. 

להשיג באתר של ה.ב סחר >>>

פתרון מעולה לשיפודים 

אוהבים שיפודים? אם אתם מעריכים את השיפודים הצלויים, תשמחו לדעת כי מנגל פחמים מתקפל מיוצר גם בצורה ייחודית המותאמת במיוחד לשיפודים. דפנות המנגל יצוקות באופן כזה שיש בהן מעין מגרעות או חרירים מלמעלה. בכל מגרעת כזאת ניתן להניח את השיפוד. כל שיפוד מונח במקומו, במרחק מתאים מהפחמים הדולקים מלמטה. אך אפשר להצלות על רשת הצלייה ועל הגריל ללא בעיה כל סוג אחר של בשרים, כרצוי לכם.