מדיח בוש: הכוכב שכולם רוצים במטבח

מדיח כלים הוא מכשיר חשמלי חיוני (כמו מכונת כביסה בוש) ובשל מחירו האטרקטיבי יותר כיום ניתן למצוא אחד כזה כמעט בכל בית ממוצע. לעמוד על הכיור ולכופף את הגב לשטיפת הכלים במשך דקות ארוכות עשוי לגרום לכאבי גב, עייפות ותשישות. מה גם שאיננו רוצים להרטיב את החולצה בכל פעם שאנו צריכים לשטוף כלים וכמובן לא תמיד יש לנו כוח, סבלנות או זמן לעשות את זה. על כן השימוש במדיח חוסך לנו את ההתעסקות עם שטיפת הכלים ואפילו עושה עבודת ניקיון וחיטוי של הכלים בצורה טובה יותר מאשר בשטיפה ידנית. איזה מדיח כדאי לקנות? אנו ממליצים על מדיח בוש.

מדיח בוש – כל אחד רוצה כזה במטבח:

נתחיל מכך שמרבית האנשים רוצים מדיח במטבח שיחסוך להם זמן ועבודה כפי שציינו כאן למעלה. אולם גם כאשר מגיעים לרגע בחירת המדיח חשוב לבחור במדיח איכותי, אמין ומקצועי. מדיח שכזה לא רק שיעשה עבודה טובה יותר בניקיון וחיטוי הכלים אלא גם יהיה אמין ועמיד יותר לאורך זמן, פחות תקלות וכו'. כמו כן בהתאם לחברה ולסוג המדיח כך גם איכות השירות והאחראיות שתקבלו על המוצר. 

על מה אנו רוצים להסתכל ברכישת המדיח?

  • גודל המדיח – אתם רוצים לבדוק את גודל המדיח מבחינה פיזית כולל המעטפת כדי לוודא שהוא יכול להיכנס במקום שאתם מייעדים לו. כמו כן אתם רוצים לבדוק את נפח התכולה של המדיח וכמה כלים אתם יכולים לשטוף בו זמנית. ככל שהמשפחה גדולה יותר סביר להניח שייצור הכלים יהיה בנפח גדול יותר מדי יום.
  • מערכות הגנה – לכל מדיח מתקדם כיום יש מערכות או מנגנוני הגנה שונים. לדוגמה מנגנון מפני הצפה, בקרה למינון לטבליה, מערכת לניהול מים וכו'.
  • איכות המים והטבליה – בדקו באילו טבליות צריכים להשתמש, אילו סוגי חומרי הדחה עושים בהם שימוש, האם יש עליהם ביקורות טובות ועוד.