מסרקיות לכלות – שיק או אנחנו לא בשנות ה 60 אז די כבר

יש עיצובים ואביזרים שימיהם כימות עולם, הם כאן ונראה שהם תמיד ילוו אותנו. אבל יש אקססוריז שהנוכחות שלהם מוגבלת בזמן, והדבר תלוי באופנה ובטרנדים. אחד האביזרים שעונים לתיאור הזה נקרא בשם מסרקיות לכלות. מדובר על אביזר מעוצב ובעל חן שמשלים את עיצוב השיער ותורם לו מראה חגיגי וכלתי במיוחד.

עיצוב בסגנון שנות השישים

אמנם יש שיגידו שמסרקיות הוא מוצר מיושן, אקססוריז בסגנון עתיק יומין שאפיין את הכלות בשנות השישים. אם כי יש שיגידו שאין בכך ממש, מסרקיות היא כמו כל אופנה מתחלפת שמביאה עימה בשורה של חידוש וריענון אף שהסגנון היה מוכר בעבר ונוכל לראות את העיצוב הזה גם בתמונות של הסבתות שלנו… אך היות ומדובר בסגנון יפה אין סיבה להשאיר אותו בגנזך ולהיפרד ממנו לשלום. אפשר גם כיום לעצב את השיער בסגנונות עכשוויים תוך שמשלבים בשער מסרקיות לכלות. 

עיצוב שיק למי שאוהבת

אז בעצם אפשר לומר שכמו כל תחום גם כאן אפשר לומר שהטעם האישי שהוא זה שמנצח בסופו של דבר. כי אם את אוהבת, אם מוצא חן בעיניך העיצוב והתסרוקת עם מסרקיות לכלה, אז אין סיבה שלא ללכת על זה. המסרקיות נחשבות באופנה והן בהחלט מקובלות ואף פופולאריות כיום. אבל אם המסרקיות לכלות לא מוצאות חן בעיניך, הן נותנות לך הרגשה שמדובר בעיצובים בגנון שנות ה 60, אז באמת די כבר. את תוכלי לבחור לך עיצובים אחרים בסגנון שאת אוהבת באמת. כי גם בעידן בו עיצובי רטרו ווינטאג' הפכו להיות פופולאריים, אין סיבה ללכת על זה אם לא מוצא חן בעיניך. יש שלל עיצובים, תכשיטים לכלות ואקקסוריז שיכולים להתאים לך.