שולחנות קפה קטנים לאירוח מושלם

שולחן קפה מושלם הוא הרבה יותר מעוד שולחן קטן שמוצב בסלון. ישנם מספר דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים שולחן קפה. המדריך הבא נועד לסייע לכם לבחור נכון בשולחן שמתאים לגודל של החדר, לצרכים ולציפיות שלכם. כדאי לקרוא ולבחור בהתאם שולחן קפה נוח ששומר על פרופורציה נכונה בין הרהיטים בסלון. סלון ללא שולחן דומה לחליפת טוקסידו ללא עניבה. אל תוותרו על התוספת שמשדרגת את העיצוב והופכת את הסלון שלכם למלא בסגנון. 

גודל נכון של שולחנות קפה לסלון

על מנת להבטיח התאמה של השולחן לגודל של החדר ולשאר הרהיטים. גודל סטנדרטי של שולחן קפה יהיה 2/3 מגודל הספה. המידה הסטנדרטית מבטיחה נוחות שימוש ופרופורציה נכונה. מבחינת גובה נקפיד שהשולחן לא יהיה נמוך בהרבה מהגובה של מושב הספה. כך למשך, אם גובה המושב של הספה שלכם הוא 45 ס"מ, תבחרו שולחן קפה בגובה מינימלי של 35 ס"מ. 

בשביל מה צריך שולחן סלון?

רוב הבתים בישראל אכן כוללים שולחן קפה בסלון. השולחן משמש את בני הבית באופן יומיומי ולא רק בזמן אירוח. יש לשולחן תפקיד בהשלמת עיצוב הסלון, הנחת כלים, הנחת ספרים ומגזינים, הנחת אביזרי נוי. השולחן הנכון (מידות נכונות ועיצוב) הוא פריט חובה בעבור הסלון שלכם – אל תוותרו עליו. 

סגנונות עיצוב של שולחנות קפה

ההחלטה הראשונה בבחירת שולחן קפה תתמקד בצורה, עליכם לקבוע האם תרצו שולחן במראה מעוגל או מרובע. השלב הבא יתמקד בחומרי הגלם ובסגנון העיצוב. מראה גיאומטרי מודרני משתלב נהדר בבתים בהם סגנון העיצוב נקי וקליל. חובבי שולחנות עגולים יוכלו לבחור בסט של 2 שולחנות צמודים להבטחת התאמה בין הגודל של השולחן לבין הגודל של הספה. דגמים חדשים של שולחנות קפה קטנים אפשר יהיה להכניס זה מתחת לזה. למידע בנושא שולחנות לפינת אוכל