הליכון קומפקטי – הגיע הזמן להשתדרג

אחת הדרכים היעילות במיוחד לעשות ספורט ולהתאמן היא למקם בעמדה נוחה בבית הליכון. כך, תוכלו למקם הליכון קומפקטי בסלון מול הטלוויזיה ולהנות מפעילות ספורטיבית מול הטלוויזיה בצורה נוחה ויעילה.

אחת הבעיות שנפוצות בדירות קטנות היא בשטח מקום מספק להליכון. על מנת לפתור את הבעיה בצורה פשוטה מומלץ לרכוש הליכון קומפקטי. בניגוד להליכון רגיל שהוא גדול ומסורבל ההליכון הקומפקטי ניתן לקיפול בסיום השימוש והוא לא מעיק או מכביד מבחינת המקום שהוא תופס בשאר שעות היום.

אם עד היום השתמשתם בהליכון רגיל שתופס הרבה מקום אז הגיע הזמן להשתדרג ולהנות מהליכון שגם יאפשר לכם להתאמן בצורה נוחה וגם לא יעמיס על החללים הפנויים שבבית.

הליכון קומפקטי מגיע עם מגון של פיצ'רים כמו למשל שינוי זווית ההליכה ושינוי דרגת ההתנגדות. להליכון קומפקטי תוכניות אימון רבות – מישוריות והרריות, ותוכלו להנות ממגוון של תוכניות אימון בהתאם לצרכים שלכם.

 

הליכון מתקפל למקומות עבודה

הליכון קומפקטי גם מאפשר לכם להנות מהאפשרות של פעילות גופנית במשרד. במשרדים רבים החלל הפנוי שבין עמדות העבודה הוא מצומצם יחסית, וגם משרדים פרטים רבים הם קטנים בגודלם. בדיוק בשביל זה נועד ההליכון הקומפקטי אשר מאפשר לכם להנות מאימון גופני גם אם יש לכם שטח קטן לניצול עבור האימון. אין צורך להזיז את שולחן העבודה או להזיז כסאות מחדר הישיבות. תוכלו בקלות לקיים את האימון שלכם במשרד האישי.

הליכון מתקפל מגיע במגוון של דגמים ועיצובים, ותוכלו לבחור את ההליכון שמתאים גם לצרכי האימון שלכם וגם בצבע האהוב עליכם. הליכון קומפקטי מגיע עם חוברת אימונים מפורטת ותוכלו בהדרגה להעלות את דרגת הקושי של האימון – בהתאם לקצב ההתקדמות שלכם.

 

למידע נוסף ולרכישה הכנסו לאתר: https://relax-market.co.il/.