ייעוץ זוגי ברחובות

מערכות יחסים רבות, בין אם מדובר בזוג נשוי ובין אם מדובר בזוג שנמצא ביחד זמן רב, נכשלות. לעתים, הסיבה לכך היא, שהיו בעיות במערכת היחסים שהתעלמו מהן, או שלא טופלו כהלכה. במקרים כאלה, אין כמו ללכת אל ייעוץ זוגי ברחובות.

ייעוץ זוגי ברחובות 

אם מערכת היחסים שלכם בבעיה, או אפילו אם היא בסדר, אבל ייתכנו כמה פיתולים, טיפול זוגי ברחובות, יכול לעזור לתקן הרבה מבעיות הזוגיות שלכם ולהחזיר את האש למערכת היחסים שלכם. הנה רק כמה סיבות מדוע טיפול זוגי יכול להועיל לכם.

עוזר לשים קץ לתקשורת שגויה 

תקלות שגויות יכולות לקרוע מערכת יחסים. שניכם בני אדם, ולשניכם יש את הדרך שלכם לתקשר באופן נכון ובריא. לפעמים, אתם עלולים לחשוב שהעברתם את עמדתכם בצורה ברורה ונינוחה, ואז מתברר שבן הזוג לא הבין למה התכוונתם.

דוגמא לחוסר תקשורת בין בני זוג 

לדוגמה, בואו נסתכל על מטלות. אתה מבקש מבת הזוג שלך לעשות את הכביסה. אתה רוצה שהיא תעשה את זה עכשיו, אבל בת הזוג שלך מפרשת את זה כ"תעשי את הכביסה במהלך השעות הקרובות". כשתגלה שבת הזוג שלך עדיין לא עשתה את הכביסה, אתה עלול לכעוס, ובת הזוג עלולה להתגונן, כפי שהתכוונו לעשות זאת.

אפילו תקלות קלות כאלה, עלולות לשחוק את מערכת היחסים שלכם. על ידי הבנת הסיבה לתקשורת השגויה, המטפל יוכל לעזור לכם לעצור אותן ולתקשר בצורה מובנת לשניכם.

ייעוץ זוגי מסייע במצב של חוסר תקשורת 

לפעמים, הבעיות מגיעות בגלל חוסר תקשורת. יש זוגות שלא מתקשרים זה עם זה לעתים קרובות. אולי הם עייפים מהעבודה. אולי הם מרגישים שאין מה להגיד. ייעוץ זוגי יסייע במקרים אלה.