מטבחים לבנים מעוצבים – סוגרים את הפינה בכל בית

מכירים את הילד החברותי שמשתלב בכל סוג של חברה? בכל מצב הוא ימצא חברים כרצונו. כזה הוא הצבע הלבן. הוא מתחבר עם כל צבע וכל סוג של עיצוב. לא משנה איך עיצבתם את שאר החדרים, הוא יתאים את עצמו לשאר החדרים.

כמו כן, אחרי שכבר עיצבתם את המטבח, אתם יכולים לשלב אתו כל מה שתרוצו, לדוגמה: מטבח שעיקרו לבן בשילוב עם ארונות עליונות בצבע עץ טבעי, או למשל כסאות צבעוניות, בכל צבע שתרצו, בצבע אחד או ערבוב של צבעים, ישתלבו מאוד יפה עם הלבן.

הלבן יהיה חבר שלכם גם אם תרצו מטבח כפרי, וגם אם אתם טרנדיים ואוהבים דווקא את המטבח המודרני הוא תמיד ילווה אתכם לכל חלום שתרצו.

תמיד יהיו כאלו שיאמרו: "לבן מתלכלך מהר" – יש משהו בזה!

זה לא שהוא מושך יותר לכלוך (למרות שהוא חבר של כולם, כאמור) אלא פשוט עקב היותו בהיר, הלכלוך יותר בולט. מצד אחד זה חסרון – כל כתם ייראה ויבלוט למרחוק, ועד שלא תנקו אותו הוא "יציק" לכם.

ומצד שני זה מבטיח ארונות יותר נקיים, כי כל לכלוך ינוקה מיד. מה גם שהיום קיימים בשוק חומרים מצוינים שמהם מורכבים הארונות – חומרים ידידותיים שמתנקים בקלות.

יתרונות המטבח הלבן

  • מטבח לבן תמיד יישאר טרנדי ואופנתי, כי כאמור אפשר לשלב אותו עם כל אחד.
  • נותן תחושה של מטבח יוקרתי ואריסטוקרטי.
  • במטבחים בעלי חללים קטנים – נותן תחושה של שטח גדול ושל מרחבים.
  • הצבע הלבן הנקי והצח משרה אווירה של נעימות, רוגע ושלווה.
  • הלבן המבריק לכשעצמו מוסיף אור בחלל החדר, וגם "זורק" בחזרה אלומות אור המגיעות מתאורת חוץ או מקרני השמש.
  • תמיד תוכלו לבצע שדרוג מטבח ללא עלות כספית כמעט, פשוט החליפו את הצבע ששילבתם עם הלבן, או הוסיפו אקססורייז מודרני שישתלב גם הוא עם הלבן.

לסיכום:

ללבן יתרונות רבים, החל מיתרונות עיצוביים ואופנתיים, יצירת אווירה וכו' וממשיך ביתרונות הפרקטיות, האסתטיקה וההיגיינה. בשל היתרונות הרבים, הצבע הלבן מנצח אצלנו, וכן אצל רוב מעצבי המטבחים, בכמות בחירתו כצבע עיצוב מרכזי, שנה אחר שנה.