האם שטיחים טובים חייבים לעלות הרבה כסף?

חשבתם לרכוש שטיח? אכן, הפריט הזה הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של אנשים רבים. הוא ממלא את הבית באווירה חמימה ומשפחתית. יוצר תחושה נעימה ומלכדת, ומשלים את העיצוב ואת מראה הבית. אבל יש להתייחס לעניין המחיר של השטיח. אין ספק שעולם השטיחים מציע לנו מגוון רחב של מוצרים בטווח של מחירים שונים ורמות איכות. כאשר בוחרים שטיח עלינו להתייחס למספר ערכים חשובים, ומלבד זאת כמובן גם למחיר. המחיר הוא אחד השיקולים שנתייחס אליו, אם כי כמובן שהוא לא השיקול המרכזי.

לפני הכול – שטיח טוב

המדד הראשון והחשוב מכולם הוא האיכות של השטיח. שטיח איכותי הוא שטיח שעתיד לשמור על עצמו במצב תקין ונאה לאורך שנים של שימוש. הוא לא יינזק במהלך השימוש הרגיל, ולא יספוג כתמים ונזקים. אם הצלחנו לבחור שטיח איכותי הרי נוכל להיות רגועים באשר לעמידות שלו. והוא יוכל לפאר את ביתנו לאורך זמן רב.

המראה והעיצוב

היות ושטיח עגול אמור למלא תפקיד עיצובי בבית, חשוב לנו לשים לב לעיצוב ולצבעים שלו. יש בתחום סגנונות שונים וסוגי עיצוב מגוונים. אלו מאפשרים לנו להוסיף לחדר בו פרוס השטיח את הצבעים הרצויים ואת נימת העיצוב הרצויה לנו. יש לבחון צבעים וסגנונות, ולהתאים את השטיח למראה של החדר ולריהוט שכבר נמצא בו.

תחזוקה וניקוי

בעת בחירה של שטח עלינו להבטיח כי נוכל לתחזק אותו בצורה סבירה, וכי נצליח לנקות אותו באופן שגרתי בצורה סבירה. הדבר תלוי באיכות השטיח, בהרכב שלו, באורך הסיבים ועוד. שטיח שקל לתחזק אותו יוכל לשמש אותנו נפלא ולשמור על מראה נקי ויפה לאורך זמן. אחת לתקופה יהיה נכון להזמין חברה מקצועית לביצוע פעולות ניקוי ותחזוקה.

למידע נוסף מוזמנים להיכנס לאתר https://saharacarpet.co.il/