עגלה לבובות לילדים- למה זה כדאי

אחד המשחקים הקדומים והמוכרים ביותר היא ללא ספק עגלת הבובות. אמנם נהוג לחשוב כי משחק זה מיועד בעיקר עבור בנות אך גם בנים רבים מוצאים בה עניין לא מועט. העגלה מלווה את ילדינו החל מהרגע בו הן יודעים לעשות את צעדיהם הראשונים ועד השלב בו הם כבר מבינים את משמעותה של העגלה. לא לחינם היא נחשבת לאחד המשחקים הפופולריים ביותר וזאת מכיוון שיש לה המון יתרונות אשר הופכים אותה למשחק מומלץ לכל ילד.

היתרונות של עגלת בובות לילדים

אם תסתכלו על תמונות הילדות שלכם לבטח תמצאו לפחות בתמונה אחת בה אתם אוחזים בעגלת בובות. גם הילדים שלנו כיום מוצאים בה המון הנאה. אז מה הופך אותה לכל כך מיוחדת?

  • עצמאות- בראש ובראשונה העגלה מספקת לילדים תחושת עצמאות. היא מאפשרת להם להסתובב במרחב ולחקור אותו ולהרגיש ממש כמו גדולים.
  • כמו אימא- עבור ילדים רבים להם אחרים קטנים העגלה מאפשרת להרגיש הדיוק בדיוק כמו אימא. הם משחקים במשחק דמיון בו הם שמים בובה קטנה בעגלה וכך גם הם אחראים על תינוק חדש.
  • מסוגלות- לתפעל עגלה קטנה ולהוביל אותה ממקום למקום יכולה להיות פעולה לא פשוטה עבור ילדים קטנים פעולה זאת מחזקת את תחושת המסוגלות שלהם ומאפשרת להם להרגיש ממש כמו בוגרים. להמשך קריאה אודות עגלות לבובות

עגלה לכל ילד

אנו מחפשים בלי הרף אחר המשחקים האיכותיים ביותר והמקדמים ביותר עבור הילדים שלנו. לפעמים אנו טועים לחשוב שהמשחקים הפשוטים והמוכרים אינם טובים מספיק או שאינם תורמים לילדינו. דווקא העגלה הפשוטה והתמימה למראה תספק לילדינו מגוון רחב של אפשרויות למידה אשר יעזרו להם לגדול ולהתפתח. בנוסף, מדובר באחר המשחקים המשמעותיים והמהנים ביותר ולכן היא ללא ספק חובה בכל בית. למידע בנושא בובת תינוק