לוח זכוכית מחיק או לוח מגנטי מחיק, זו השאלה

בבתי עסק מובילים המייבאים לארץ סוגים שונים של לוחות, השניים העיקריים הם לוח זכוכית מחיק ולוח מגנטי מחיק. כעת נותרה השאלה: מה עדיף? איזה מבין השניים יתאים לכם?

מידע על לוח זכוכית מחיק

לוח זכוכית מחיק הינו לוח יוקרתי, כך גם הוא נראה, עשוי מזכוכית חזקה מאוד ומחוסמת, כך שהסיכויים שהוא יתנפץ הם כמעט אפסיים.

בנוסף, ניתן לבחור את הלוח בכמה גוונים – לבן, שקוף, זכוכית חלבית, שחור, אפור, ורוד, ירוק, זכוכית בצבע תכלת ועוד.

לוח שמתאים למצגות גם באולמות גדולים

לוח זכוכית מתאים ביותר לאולמות בהם נערכות הרצאות. כך ניתן להסביר טוב יותר לקהל את המסרים שאנו רוצים להעביר. נעים לכתוב עליו וקל מאוד למחוק את הכתוב.

לא עוד לוחות מפורמייקה בעלי איכות ירודה, אלא לוחות זכוכית מחיקים, שהינם איכותיים מאוד, וגם המראה שלהם מרשים.

לוחות שהם מותג עולמי

בארץ תוכלו למצוא חנות המייבאת את הלוחות הללו ובבלעדיות. המראה שלהם מדהים במיוחד, בעיצוב נקי ומינימליסטי, בסגנון הייטק. לוח זכוכית מחיק מתאים ביותר למקומות עבודה, וכמובן מלבד משרדים ואולמי הרצאות, זהו לוח שיתאים לכיתות בבית הספר.

מהו לוח מגנטי?

קודם כל חשוב לדעת כי גם על לוח זכוכית מחיק, ניתן לתלות מגנטים, דרך מצוינת להמחיש דברים. לוח מגנטי מחיק גם הוא מתאים למשרדים, אולמי הרצאות ובתי ספר. למשל, באולם ההרצאות, באמצעות מגנטים ניתן גם להציג מצגת ולשלב אותה עם איתם, כך שההרצאה תהיה מרתקת יותר, מובנת, זוהי דרך המחשה מצוינת.

לוח מגנטי לילדים

והיה ומדובר בילדים, מומלץ לרכוש עבורם לוח זכוכית מחיק, בגודל הקטן ביותר, כך הם יוכלו להדביק עליו מגנטים, הם לא יהיו משועממים לרגע, וזהו גם אמצעי לימוד.