גריל גז – לפני שאתם קונים בואו נדבר על בטיחות

כמעט כולם אוהבים לעשות על האש, מדובר ללא ספק על אחד מסוגי הבילויים הישראלים ביותר. ישראלים אוהבים לעשות על האש לא רק ביום העצמאות, אלא גם בכל חג ובכל הזדמנות. מדובר על דרך נפלאה להעביר את הזמן, לאכול מאכלים מיוחדים שניתן להכין רק על האש וכמובן לבלות זמן איכות עם החברים והמשפחה.

רוב עם ישראל נוסע לפארקים או לשמורות טבע שונות, כדי להדליק את המנגל וליהנות מהאווירה הקסומה. אך מי שיש לו חצר או גינה פרטית, לא צריך ללכת רחוק מידי. ארגמן חוויה בגן מספרים כי ניתן להציב את המנגל בגינה, וליהנות מארוחה על האש בכל פעם שמתחשק לכם. אך הדרכים המומלצות ביותר לשדרג את החוויה, היא באמצעות גריל גז איכותי ומקצועי. במקום להתעסק עם הדלקת הפחמים במנגל, ניתן ליהנות מגריל גז שנדלק בקלות וביעילות באמצעות לחיצה על כפתור.

גריל גז – כיצד לבחור נכון ועל מה לתת את הדגש

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של סוגי גריל גז שונים ומגוונים, המגיעים בגדלים שונים, עיצובים מיוחדים ופונקציות שונות. אחת הנקודות שהכי חשוב לתת עליהן את הדגש, היא עניין הבטיחות. רוב האנשים מתמקדים בחברה שמייצרת את הגריל, בגודל שלו, ביכולות הטכניות שלו וברמת האבזור שלו, אך למעשה הדבר הראשון שיש לוודא הוא הבטיחות שלו. חשוב לזכור כי גריל גז שאינו בטיחותי, עלול לגרום לשריפה, לכן חשוב תמיד לבחור בגריל מקצועי שמגיע מחברה מוכרת וידועה וכמובן עומד בכל תווי התקן האפשריים.

מעבר לכך, כאשר מדובר על גריל שממוקם בגינה, יש צורך לחבר אותו לבלון גז או לחילופין למערכת הגז הביתית. החיבור חייב להיעשות בצורה מקצועית על ידי טכנאי גז מיומן ומנוסה, במטרה למנוע בריחת גז וכמובן למנוע את האסון הבא. מי שמחזיק גריל גז במרפסת, חייב לוודא כי החיבור נעשה בעזרת צנרת תקנית ומתאימה לגז, היות והסיכון עלול להיות גבוה ולכן חבל לקחת אותו.

לסיכום, גריל גז מהווה את אחד היתרונות הגדולים ביותר, של כל מי שגר בבית פרטי או שיש לו מרפסת גדולה. חשוב כמובן לבחור בגריל גז מקצועי ולהקפיד על חיבור גז תקני.