הכירו את הבורג' חליפה בדובאי

תמיד תהיתם איך זה לראות דברים ממעוף הציפור? במקום לחלום על זה, תוכלו לחוות את זה אם רק תגיעו לתצפית הגבוהה ביותר בעולם – הלוא היא נקודת התצפית הגבוהה והמרהיבה ביותר שיש בדובאי, שהיא עיר הבירה של אמירות דובאי וגם העיר הכי מאוכלסת בין 7 האמירויות הערביות.

הודות להסכם שנחתם בין איחוד האמירויות וישראל בשנת 2020, מתקיימים יחסים דיפלומטיים בין שתי המדינות וכך אזרחים ישראלים יכולים להגיע לבקר באיחוד האמירויות, וכמובן להתרשם מגורד השחקים המרשים ביותר בעולם – הבורג' חליפה בדובאי. לקריא אודות מלונות בדובאי

אילו דברים תוכלו למצוא בבורג' חליפה?

אם הגעתם לטיול בדובאי, פשוט לא תוכל להתעלם מהמגדל הגבוה שניצב בעיר כיוון שמדובר על המגדל הגבוה ביותר בעולם! גובהו 828 מטר והוא מכיל 163 קומות הכוללות מלון יוקרתי, מסעדות גורמה, קניון ענק, משרדים עסקיים וגם דירות מגורים.

בכל כמה קומות של גורד השחקים תוכלו למצוא מסעדות ומקומות לבקר בהם, כולל קומות שיעניקו לכם אפשרות לתצפית על כל העיר דובאי. לפני שתעלו להתרשם מהגובה של המגדל, אתם מוכרחים לסייר באחד מהקניונים הגדולים בדובאי המציע אלפי חנויות! העלייה לקומות התצפית של המגדל מתבצעת עם מעלית מהירה במיוחד, שגם היא תתרום לכם לחוויה היוצאת דופן של אחד מהמבנים האדריכליים המרשימים ביותר שיש בעולם.

מתי כדאי להגיע לביקור בבורג' חליפה?

אם סגרתם חופשה בדובאי עם בן/ת זוג, חברים או משפחה – אין ספק כי הטיול שלכם מוכרח לכלול בתוכו גם ביקור בבורג' חליפה, כי זה אחד המקומות שכל תייר מוכרח לבקר בהם. כדי שתהנו מהחוויה המרשימה, מומלץ לבקר במגדל ולערוך את התצפית הגבוהה בעולם בשעות הערב כשכל אורות העיר מוארים מתחת לרגליכם.