מגשי אירוח לט"ו בשבט

המאמר באדיבות  https://www.canapes.co.il

ט"ו הוא חג נהדר המציין את ראש השנה למניין שנות פירות האילן בישראל. בחג זה נהוג לנטוע עץ ולאכול פירות יבשים משבעת המינים, אלו הפירות בהן נתברכה ארץ ישראל ואלו הן: חיטה, שעורה, גפן, תאנה, רימון, זית ותמר. בשל הברכה שבאכילת פירות אלו בט"ו בשבט המוני בית ישראל רוכשים אי אילו קופסאות מלאות בפירות יבשים ומקדשים את מנהגי החג. אנו מציעים לכם מגשי אירוח לט"ו בשבט שיסגרו לכם את הפינה גם בבית, גם במשרד ובכל מקום.

מה כוללים מגשי אירוח לט"ו בשבט?

מגשי אירוח לט"ו בשבט יכללו בדרך כלל את שבעת המינים כמובן כאשר אליהם ניתן לצרף פירות יבשים נוספים כמו בננה, אננס, מישמיש, צימוקים ועוד. ההבדל בין המגשים תהיה בכמות, באופן החיתוך וההגשה של הפירות, בכלי ההגשה שיכול להיות גם כלי זכוכית, גם פלסטיק, גם סלסילה ויכול להיות גם במגוון סגנונות אחרים. בדרך כלל מגש סטנדרטי יספיק כדי לכבד משפחה שלמה. ניתן כמובן לבקש להוסיף דברים מסוימים בהזמנה מותאמת אישית ולעדכן מראש.

למי זה מתאים?

  • לבתים פרטיים – מי שרוצה עבורו, עבור המשפחה שלו או אפילו ערב רומנטי עם בן/בת הזוג על כוס יין ופירות יבשים בשילוב דברים נוספים יכול בהחלט להתאים.
  • למשרדים – הרוצים לכבד את העובדים שלה עם מגשי פירות יבשים ולקיים את מצוות החג.
  • לבתי עסק שונים – שרוצים להעניק שי צנוע לעובדים בדמות מגש פירות לחג.
  • ועוד…

האם ניתן להוסיף דברים נוספים?

 בתיאום מראש ניתן להוסיף אל המגש מפירות העונה, בקבוק יין ומיני מוצרים אחרים. כמובן שניתן גם להזמין כמויות גדולות מראש לכבוד אירוע מסוים המתקיים באותם ימים של החג. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לתת לכם שירות.