כמה עולה הדברה ירוקה בבית?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מודעים לצורך בשמירה על הבריאות ועל איכות הסביבה, זאת באמצעות שימוש בחומרים טבעיים החל מחומרי הדברה וניקיון עד מוצרי קוסמטיקה וטיפוח. 

אם בעבר היו משתמשים בחומרים כימיים כדי להרחיק ולחסל מזיקים, הרי שכיום ישנה יותר מודעות לסביבה בזמן ששימוש בהדברה אורגנית נותן מענה למי שאינו רוצה לפזר חומרים כימיים במרחב הביתי והחיצוני שלו ובכך לסכן חיות מחמד ובני אדם ובדרך גם להזיק לסביבה.

אבל מה זה הדברה ירוקה? 

הדברה ירוקה אינה עושה שימוש בחומרים כימיים על מנת להרחיק מזיקים, אלא שהיא עושה שימוש בחומרים טבעיים יותר כמו כאלו המופקים מצמחים מסוימים מדיפים ריחות שמרחיקים מזיקים. בין היתר ישנם חומרי הדברה שהונדסו ותכננו כך שלא יהיו כימיים או רעילים לסביבה ויש שיטות שונות להדברה כמו למשל הדברה ביולוגית או שאפשר לבצע כמה פעולות פשוטות שיכולות לעזור להרחיק מזיקים כמו לאמץ חתול שירחיק מכרסמים וזוחלים או שאפשר להאכיל ציפורים שיאכלו זבובים ויתושים ואף לפזר עלי דפנה להרחקת נמלים או לשתול בגינה או בעציץ עשבי תיבול שמרחיקים זבובים. 

אז כמה עולה הדברה ירוקה לבית?

אם אתם רוצים להזמין מדביר למרחב הביתי שלכם כדאי לבצע השוואת מחירים בין בעלי מקצוע ולבחור חברת הדברה איכותית בלבד. בחרו מומחים שיכולים לספק לכם עבודה יסודית ללא סכנה לסביבה ושימוש בחומרי הדברה ירוקים בלבד. חפשו אחר מומחים שיוכלו לספק לכם ייעוץ בבחירת חומרי הדברה ושיטת הרחקת מזיקים כמו גם אחריות על ההדברה. כך תוכלו לבצע הדברה ירוקה לבית בצורה הטובה ביותר.