סמלים לבית ספר – כמה עולה להדפיס והאם זה משתלם?

סמל לבית הספר זו דרישה מקובלת בבתי הספר בארץ. במרבית בתי הספר והתיכונים דורשים מהתלמידים להופיע ללימודים כאשר על החולצה אותה הם לובשים יש הדפסה של מדבקת סמל בית ספר. כך מופיעים כל התלמידים עם חולצה אחידה ונוצרת אווירה הולמת שכפופה לכללי בית הספר. אמנם יש סיבות טובות ותועלת מרובה לחולצות התלבושת ולהדפסה של הלוגו על החולצות הללו. אבל יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מכך שמדובר על הוצאה משמעותית שמעיקה על הורים רבים. כי מלבד לפריטי הלבוש השימושיים של הילד שלהם, עליהם לצייד אותם במלתחה נוספת שמשמשת אותו בבית הספר.

הפתרון העכשווי – לוגו דביק לבית הספר

הפתרון העכשווי מציע פתרון נהדר שפותר את כל הבעיות. מצד אחד התלמיד מגיע לבית הספר לבוש בהתאם לדרישות ולנהלי בית הספר. ומצד שני אתם לא רוכשים לו כמויות של חולצות שאינכם צריכים אותם רק בגין הצורך להדפיס על החולצות את הסמל כמו בלינק https://logodvik.com/school-t-shirts. מדובר על לוגו דביק אשר מודפס על מדבקות מיוחדות אשר מתאימות להדבקה על חולצות. הלוגו הדביק מאפשר לכם להצמיד את הסמל של בית הספר בבוקר, כאשר התלמיד יוצא לבית הספר, ולהסיר אותו לאחר סיום הלימודים. מהרגע בו חוזר הילד הביתה, הוא לבוש בחולצה שאינה מסגירה את מקום הלימודים שלו. למעשה זו כבר לא חולצת תלבושת, אלא חולצה יומיומית נוחה ושימושית.

מהי עלות ההדפסה?

אמנם הדפסת מדבקות לוגו זה לא ממש עניין זול. ככלות הכול מדובר על מדבקות איכותיות וטובות שצריכות להתאים להדבקה על חולצות ולהחזיק עליהן מעמד משך כל שעות הלימודים. אבל נשקלל את העלויות ונחשב את העלות של חולצות תלבושת שרוכשים אותן רק עבור הדפסת הלוגו של בית הספר עליהן, יכול להיות שנגלה כי מדובר על פעולה חסכונית שמאפשרת לנו לעשות שימוש מלא בחולצות שיש לנו, בלי להשקיע סכומים נוספים ברכישת חולצות בית ספר מיוחדות. ככלות הכול, גם הדפסת סמל על חולצות שאנחנו רוכשים כרוכה בתשלום. כדאי לבדוק את האפשרות ולברר מחירים כדי לקבל החלטה נכונה.