איך לבחור תיק לאישה?

המאמר באדיבות koker

כל אישה צריכה תיק. זוהי עובדה שאין עליה עוררין.  שלא כמו הגברים שמסתדרים מצוין עם הכיסים העמוקים שיש להם בכל מקום ועם הרכב שמוכן לספוג בשקט את כל החפצים שלהם.

אז כאשר אישה בוחרת תיק היא כמובן לא בוחרת אותו סתם כך בלי מחשבה. כי התיק הוא למעשה חלק מאוד דומיננטי וממש משמעותי בכל ההופעה הכללית של האישה. האישה לא רואה את עצמה מאורגנת ומסודרת בלי התיק. 

אז איך אישה בוחרת תיק?

האמת היא שזה די ברור ודי מתבקש. אשחה לא בוחרת תיק. אישה בוחרת תיקים! תראו לי אישה אחת שמסתפקת רק בתיק אחד. לרוב יש לכל אישה תיק גדול ותיק קטן. תיק לסיעות ותיק לאירועים. תיק לעבודה ותיק לקניות. בקיצור עולם שלם של תיקים. ברור שיש לאישה גם תיקים שונים שיתאימו לבגדים שהיא לובשת מבחינת הצבעים. כך שהתיק למעשה הופך להיות חלק אינטגרלי מההופעה הכללית של האישה.

תיק הזה ענין של התאמה

אז כאשר אתם באים לבחור תיק לאישה חשוב שתדעו. קשה עד בלתי אפשרי לקנות לבד תיק לאישה בלי שהיא תהיה שותפה בהחלטה. הקניה של התיק היא ל כך קריטית ומשמעותית עד שחייב שתהיה פה בקניה הנימה האישית של האישה שאמורה לעשות שימוש בתיק. 

חשוב לבחור את התיק מתוך התאמה לבגדים ש האישה, בהתחשב בסגנון הלבוש שלה ומתוך התחשבות במטרה אשר לשמה רוכשים את התיק.

תיק חייב להיות איכותי

חשו להבין שהתיק חייב להיות איכותי וטוב. אם הוא לא יהיה כזה, הרי שמהר מאוד הרוכסנים יתחילו לחרוק, התפרים יתחילו להיפרם והרצועה תיקרע אף היא. כי כך זה עם מוצרים שאינם איכותיים.

אנחנו כאן עם התיקים המושלמים!