איך לבחור תמונה למטבח?

המאמר באדיבות דיגיטל גיפט

בשנים האחרונות, המטבח התחיל לקבל מקום של כבוד, כמו שמגיע לו, בתור מרכז הפעילות בבית.

רוב המשפחות מבלות זמן ניכר במטבח, בבישולים, נשנושים, שיחות קצרות ואפילו אירוח. המטבח פתוח פעמים רבות לסלון ולכן הוא גם נדרש להיות ייצוגי ואסתטי למראה.

אז איך בוחרים תמונה לתלייה בחדר הכי חשוב בבית?

 

נושא התמונה

בחלל כמו המטבח, נושא התמונה חשוב יותר ממקומות אחרים בבית. המטבח הוא מקום שבו יוצרים ומזינים את בני הבית. מי ששוהה זמן רב במטבח ועסוק בבישול, צריך להיות אנרגטי ,בריא וחיוני. בנוסף, פעמים רבות המטבח משמש גם בתור פינת אוכל.

לכן, התמונה צריכה להיות חיובית, נעימה ומעוררת. היא צריכה לעסוק בנושא הרמוני, שמתאים לאזור האכילה ולכן היא יכולה לעסוק בנופים, פרחים, אוכל וכן הלאה.

אך היא העיקר צריכה להתאים לטעם האישי של מי שמבלה הכי הרבה זמן בבישולים לבני הבית.

צבעים

התאמת צבעים היא קריטית כאשר בוחרים תמונה למטבח. הצבעים צריכים להיות מעוררים אנרגטית, אבל גם להתאים לצבעים הקיימים במטבח מלכתחילה. 

אם יש לכם מטבח לבן, כדאי לתלות תמונה של פרח אדום בולט וגדול, שישבור קצת את הצבע הלבן ויכניס אנרגיה. מנגד, אם המטבח צבעוני, כדאי תמונה בצבעים מתונים, שיאזנו את הצבעוניות.

גודל ומיקום

ברוב המטבחים יש ארונות על רוב הקירות ולכן, חשוב לבחור תמונה קטנה יחסית, שתתאים למרחב הפנוי, אך מספיק בולטת כדי לתת את הטון המתבקש.

לסיכום, בחירת תמונה למטבח צריכה להיעשות בעיקר מתוך מחשבה על מי שעומד ומבשל שם רוב הזמן, כדי להכניס כמה שיותר אנרגיות טובות ומזינות לאוכל שמכינים שם.

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון תמונות בנושאים שונים, על חומרי גלם שונים, שיעזרו לכם לשדרג את המטבח.