איך בוחרים דיו למדפסת

כיוון שיש בשוק מדפסות רבות ושונות אחת מהשנייה, נראה שבחירה באחת מהן היא לא קלה ויותר מכן, ההתאמה לצרכים שלכם צריכה להיות מקצועית ונכונה. את זאת תוכלו לעשות יחד עם המדריך המצוין שהכנו לכם במאמר זה.

איך בוחרים דיו למדפסת 

בדרך כלל, כאשר באים להתאים סוג דיו מסוים למדפסות, הוא עלול להיתקל בתגובה לא איכותית של מרכיבי המכשיר. לפני שאתם קונים דיו למדפסת המיוחדת שלכם, הסתכלו בגב המוצר ולמדו את הצרכים המיוחדים שלה.

שילוב דיו שאינו מתאים למדפסת שלכם, יכול להביא לכך שהמדפסת שלכם תתקלקל או שלא תדפיס את כל מה שאתם רוצים בצורה חלקה ונקייה.

 OfficeJet 250 – הנייד הטוב ביותר 

המדפסת הניידת HP OfficeJet 250 היא בחירה מצוינת לאנשי מקצוע ניידים, טלסקונרים וסטודנטים כאחד. עיצובו הקל והקומפקטי, מותאם אישית לאחסון בתיק גב, תיק נסיעות או אפילו ברכב לצורך – הדפסה איכותית בדרכים. 

למדפסת זו יכולות הדפסה באמצעות Bluetooth ו- Wi-Fi Direct להדפסה מסמארטפונים וטאבלטים עם או בלי חיבור לאינטרנט. סוללת ליתיום משולבת ומתאם מתח AC, מעניקים לכם אפשרויות צריכת חשמל מרובות להדפסה – לא משנה היכן אתם נמצאים.

מדפסת עם מסך מגע 

ל- OfficeJet 250 יש מסך מגע צבעוני בגודל 2.65 אינץ' לבקרות קלות ופשוטות כשאתם צריכים להדפיס, לסרוק או להעתיק מסמכים ותמונות. 

יש לו גם מזין מסמכים אוטומטי בעל קיבולת של 10 עמודים שעובד עם פונקציות ההעתקה והסריקה כדי להפיק במהירות מסמכים מרובי עמודים. 

מדפסת זו מוגדרת תוך מספר דקות באמצעות אפליקציית HP Smart כך שתוכלו להתחיל לעבוד איתה מיד. OfficeJet 250 מדפיס עד 10 עמודים לדקה כדי לייצר במהירות מסמכים ותמונות.

איפה ניתן להשיג דיו למדפסות? 

כדי להשיג את הדיו הטוב ביותר למדפסת שלכם אפילו דיו חינם, תצטרכו להיות בטוחים שזהו סוג הדיו המתאים למדפסת המיוחדת שלכם. זה לא תמיד קל כיוון שיש סוגי דיו שנראים תואמים לסוג מדפסת מסוימת וכאשר מרכיבים אותה במדפסת, היא יכולה לגרום לבעיות שונות ולהרס המכונה.