איך מנקים עובש? – כך תעשו זאת נכון.

עובש

מה זה עובש ומאיפה הוא מגיע?

אין ספק שעובש בקיר הוא תופעה לא רצויה אף פעם תופעה שמעבר לזה שהיא מאוד לא נעימה למראה היא גם מסוכנת ומזיקה לבריאותינו. את העובש יש לסלק מיד אך קודם נבין מאיפה הוא עלול להגיע ואיך אפשר לנסות ולהימנע מהתופעה. מביחנה ויזואלית העובש ניראה ככתם שחור על הקיר שהולך וגדל ולרוב מגיע כאשר מים מחלחלים או נדבקים לקיר בבית כתוצאה מרטיבות, נזילה, לחות וכדומה. ניתן לנסות להימנע מהעובש אם נמרח את הקיר בצבע מיוחד או חומר דוחה עובש שעוזר לקיר להישאר כמו שהוא.

אם כבר הגיע עובש איך מנקים?

דרך יעילה לנקות את העובש היא בעזרת חומרי ניקוי שאפשר להשתמש בהם. כל עוד העובש קטן הם יכולים להיות אפקטיבים ולעשות את העבודה לטווח הקצר ובמידתיות מסויימת. רוב חומרי הניקוי מגיעים כבקבוק שפריצר המתיז בצורה נקודתית בלבד ולאחר מכן יש לנקות עם סמרטוט.

ואם הוא ממש ממש עקשן?

 למקרים של עובש יותר חמור יש חומרי ניקוי יותר חזקים שמיועדים להתמודד עם סוגי עובש עקשנים וגדולים יותר, אך חומרי הניקוי לא יעזרו ובמקרים כאלו בנוסף לחומרי הניקוי יהיה מומלץ לגרד את העובש עם שפכטל ולאחר מכן לעבור עם סמרטוט או מברשת.

יש בעל מקצוע שעושה זאת?

ובכן, בהחלט כן. יש חברות שמטפלות בכל סוגי העובש והרטיבות שתוכלו לפנות אליהם וכחלק מהשירות הם ינקו את הקיר בצורה מקצועית ובנוסף, יכולים לתת לכם עצות אם כדי לשנות משהו בכדי שהעובש לא יחזור. את החברות תוכלו למצוא באינטרנט, ישנם חברות המציעות שירות בכל איזורי הארץ, המחיר משתנה בין החברות השונות ולכן יש לבצע סקר שוק קצר לפני.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים

02

אולי יעניין אתכם?

General
דניאל זריהן

הכל על שעוני דניאל וולינגטון

אחד התכשיטים הפונקציונליים שכבר לא זוכה לתשומת הלב הראויה לו הוא שעון היד זה נחשב לתכשיט למרות התפקיד שהוא ממלא משום שהוא מלווה אותנו בכל

קרא עוד »
General
דניאל זריהן

למה נשים אוהבות פרחים?

החידה הקדומה הזו: למה נשים אוהבות פרחים? מהדהדת במוחם של אלפי גברים וסקרנים שלא מצליחים למצוא תשובה לשאלה הזו. אז ככה, האמת היא שיש לזה

קרא עוד »

הישארו בקשר

הירשמו לניוזלייטר שלנו עוד היום ונדאג שתישארו מעודכנים

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor