השפעת מגנזיום על אוטיזם

מי ששומע את המושג 'אוטיזם', נבהל מאד, כי הרי מצב זה מוליד עמו אסוציאציות של העדר יכולות טיפול בהפרעה קשה, בעוד שרבים TAR עוקבים אחרי מחקרים בתחום – יודעים כי עד כה' ולמרות שיטות טיפול שישנן בתחום הרפואה, עדיין לא התגלתה תרופת פלא אשר עוזרת להפטר מהסימפטומים של ההפרעה. 

אוטיזם היא הפרעה שפוגעת ביכולת לתפקד ולתקשר עם הסביבה בצורה יעילה (קראו באתר של טלי אנגור), בעוד שמדובר בהפרעה עצבית נוירולוגית. מלבד היעדר היכולת לתקשר, ישנם לא מעט כאבים, בעיות רגשיות ומן הסתם גם פיזיות שמעיקות על מי שנמצא על הספקטרום האוטיסטי. כמו כאבי ראש, הפרעות שינה, רגישות יתר, בעיות ריכוז וקשב, עצבנות ונטייה להתקפי זעם, עייפות כרונית ועוד. 

עם זאת אבחון בשיטת ה A.T.C. שדוגל בביצוע בדיקות מעבדה שנועדה לבחון את השפעת המטבוליזם על גופו שלה המטופל (ראו השפעת מגנזיום על אוטיזם) – יסייע לבצע התאמה אישית של תזונה נכונה, תוך מינון נכון של תוספי תזונה, ביניהם בולט המגנזיום. 

אבל מהי ההשפעה של מגנזיום על אוטיזם?

בראשית יש לדעת כי על פי רוב, מגנזיום יספק חוסרים עבור מי שגופו של מי שזקוק לתמיכה עצבית. מגנזיום הוא חומר חשוב אשר מטהר את הגוף מרעלים, משפיע על משאבת הנתרן ומאזן מלחים בגוף. מגנזיום מגן על הגוף מפני רעלים, הוא מצמצם נזקים של זיהום אוויר, כמו גם שהוא פועל כדי למנוע חמצון שנוצר מרדיקאליים חופשיים. 

> מומלץ, סרטון שכדאי לראות https://www.youtube.com/watch?v=WF_AGj9NXY0

מכיוון שאוטיזם היא הפרעה מולדת אשר משולבת גנטיקה ומחמירה ככול שיש יותר חשיפה לרעלים: באמצעות מגנזיום נעשית הגנה על המוח, זאת בעת מתן מינון מתאים.  הקצאת כמות נכונה של מגנזיום תוך שילוב טיפול בשיטת A.T.C. אשר באמצעותה אפשר לנקוט בטיפול אישי פרטני. מה שיאפשר סקירה של כלל מערכות הגוף ובדיקת חילוף החומרים. באמצעות כול אלה, אפשר  להקציב את מנות המגנזיום הדרושות ובכך לאפשר מניעה של התפתחות האוטיזם וקבלת אורח חיים איכותי יותר. 

לסיכום, טיפול A.T.C. שישלב תזונה נכונה והשלמת חוסרים לגוף – מומלץ עבור מי שרוצה לטפל בבן משפחה שלוקה באוטיזם, או עבור מי שרוצה להטיב עם איכות חייו, באופן אישי.